MotoInnowacje 2015 – rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń

3 sierpnia 2015, 13:31

Już po raz piąty zapraszamy firmy z branży motoryzacyjnej, biorące udział w targach Inter Cars, do rywalizacji w konkursie MotoInnowacje. Czytelnicy portali MotoFocus.pl, TruckFocus.pl oraz goście targów wybiorą najbardziej innowacyjne produkty z branży motoryzacyjnej.

Najlepsze produkty w ramach konkursu MotoInnowacje wybierane są w dwóch kategoriach: części i wyposażenie warsztatowe. Propozycje nadesłane przez producentów pojawią się na dedykowanych podstronach portalu MotoFocus.pl. Będzie je można również oglądać podczas jubileuszowych, 15. Targów Inter Cars. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 18-20 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W ubiegłym roku, w kategorii "Produkt", czytelnicy oraz goście targów Inter Cars docenili tarcze pływające, produkowane przez firmę Brembo. W kategorii "Wyposażenie warsztatowe" triumfowała stacja klimatyzacji KONFORT 780 BI-GAZ, produkcji firmy Texa.

Wyniki MotoInnowacji 2014

Zasady konkursu

Zgłoszenia

Regulamin konkursu Motoinnowacje nie uległ zmianie od minionej edycji. Podobnie jak przed rokiem, każdy producent, który będzie posiadał stoisko na Targach, może zgłosić po jednym produkcie z kategorii:

  • Produkt (części motoryzacyjne, oleje samochodowe, opony i pozostałe)
  • Wyposażenie warsztatowe (podnośniki, klucze, narzędzia, wyważarki, montażownice i pozostałe).
     

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 sierpnia 2015 r.

Głosowanie Czytelników

Zgłoszenia złożone w terminie przejdą do kolejnego etapu. Czytelnicy będą głosować na produkty i wyposażenie od 4 do 13 września 2015 r. Produkty, które wskaże największa liczba Czytelników, wejdą do finałowego etapu konkursu.

Etap finałowy podczas Targów Inter Cars

Wszyscy goście 15. Targów Inter Cars będą mogli oddawać swoje głosy na produkty i urządzenia zakwalifikowane do finału. Głosować będzie można na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u hostess MotoFocus/TruckFocus oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu głosów nastąpi ogłoszenie wyników konkursu MotoInnowacje 2015.

Nagrody dla zwycięzców

Laureaci głosowania otrzymają prestiżowe wyróżnienia Motoinnowacje 2015, a także dodatkowe nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc w obu kategoriach. Także głosujący na MotoInnowacje mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Warunki uczestnictwa

Swoje produkty mogą zgłosić do konkursu wszyscy wystawcy Targów Inter Cars (po jednym produkcie w każdej z kategorii). Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem zamieszczonego niżej formularza. Powinien on zawierać nazwę produktu, kategorię w której będzie oceniany, zdjęcie i krótki opis mówiący o tym, jaki problem rozwiązuje produkt, w czym pomaga warsztatowcom lub też czym się wyróżnia na tle konkurencji (z podkreśleniem innowacyjności rozwiązania, które oferuje).

Dla wystawców Targów Inter Cars udział w konkursie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich produktów. Ewentualne pytania związane z konkursem można zadawać poprzez e-mail: redakcja@motofocus.pl

 

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2014 – wyniki
MotoInnowacje 2014 – wyniki

Goście 14. Targów Inter Cars dokonali ostatecznego wyboru najlepszych części motoryzacyjnych oraz urządzeń warsztatowych w tegorocznej edycji konkursu MotoInnowacje. Poniżej prezentujemy zwycięzców poszczególnych kategorii. Rozstrzygnięcie MotoInnowacji 2014 Głosowanie odbyło się za pomocą specjalnych kart dostępnych na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u naszych hostess oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu wszystkich ważnych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!