MotoInnowacje 2014 – wyniki

10 września 2014, 15:05

Goście 14. Targów Inter Cars dokonali ostatecznego wyboru najlepszych części motoryzacyjnych oraz urządzeń warsztatowych w tegorocznej edycji konkursu MotoInnowacje. Poniżej prezentujemy zwycięzców poszczególnych kategorii.

Rozstrzygnięcie MotoInnowacji 2014

Głosowanie odbyło się za pomocą specjalnych kart dostępnych na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u naszych hostess oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu wszystkich ważnych głosów, prezentujemy wyniki.

 

Kategoria Produkt

W kategorii Produkt, po raz kolejny triumf na swoim koncie zapisała firma Brembo. Tym razem uczestnicy targów docenili jej nowy produkt – tarcze pływające. Drugie miejsce przypadło regenerowanym turbosprężarkom Delphi, które wyprzedziły zaledwie o kilka głosów chłodnice "First Fit" Nissensa.

1. miejsce – Tarcze pływające – Brembo (1 711 głosów)

2. miejsce – Turbosprężarki regenerowane – Delphi (1004 głosy)

3. miejsce – Chłodnice First Fit – Nissens (996 głosów)

 

Kategoria Wyposażenie warsztatowe

W kategorii Wyposażenie Warsztatowe także zwyciężyła firma, która już w przeszłości zdobywała tytuł. Goście targów nagrodzili stację do obsługi klimatyzacji Texa KONFORT 780 BI-GAZ. Drugie miejsce zajęło urządzenie TPMS Connect EVO Magneti Marelli, a trzecie analizator jakości paliwa Delphi.

1. miejsce – Stacja KONFORT 780 BI-GAZ – Texa (2 491 głosów)

2. miejsce – TPMS Connect EVO – Magneti Marelli (864 głosy)

3. miejsce – Analizator jakości paliwa – Delphi (754 głosy)

 

Dziękujemy wszystkim głosującym i gratulujemy firmom, których produkty znalazły się w czołówce naszego konkursu. Podczas targów rozlosowane zostały nagrody dla oddających głosy. Firmy, których produkty zdobyły największe uznanie publiczności również zostaną przez nas nagrodzone.

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2014 – przed nami etap finałowy
MotoInnowacje 2014 – przed nami etap finałowy

Zakończyliśmy internetowe głosowanie na produkty, które awansują do finałowego etapu konkursu MotoInnowacje. Na najbardziej innowacyjne części oraz wyposażenie warsztatowe w etapie finałowym zagłosują uczestnicy 14. Targów Inter Cars. Zagłosuj w finale podczas Targów Inter Cars 1 września zakończyliśmy zbieranie głosów internautów w konkursie MotoInnowacje 2014. W finałowym etapie wyboru dokonają goście 14. targów części zamiennych, […]

MotoInnowacje 2015 – rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń
MotoInnowacje 2015 – rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń

Już po raz piąty zapraszamy firmy z branży motoryzacyjnej, biorące udział w targach Inter Cars, do rywalizacji w konkursie MotoInnowacje. Czytelnicy portali MotoFocus.pl, TruckFocus.pl oraz goście targów wybiorą najbardziej innowacyjne produkty z branży motoryzacyjnej. Najlepsze produkty w ramach konkursu MotoInnowacje wybierane są w dwóch kategoriach: części i wyposażenie warsztatowe. Propozycje nadesłane przez producentów pojawią się […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!