Pod koniec lipca ruszy dystrybucja zaproszeń na Targi Inter Cars

22 lipca 2015, 13:40

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars odbędą się w tym roku w dniach 18-20 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do wstępu upoważnia Zaproszenie Targowe.

Zaproszenia Targowe będą dostępne we wszystkich filiach firmy Inter Cars SA oraz u przedstawicieli handlowych pod koniec lipca. Zapraszamy klientów Inter Cars do kontaktu ze swoją filią.

Zaproszenia są bezpłatne i będą uprawniały do swobodnego poruszania się na Targach, pomiędzy ekspozycją na Błoniach i po samym stadionie w czasie trwania Targów, w godzinach:

  • piątek, 18.09, godz. 9:00-16:00
  • sobota, 19.09, godz. 9:00-16:00 (atrakcje na płycie Stadionu Narodowego do godz. 15.00)
  • niedziela, 20.09, godz. 9:00-15:00 (atrakcje na płycie Stadionu Narodowego do godz. 15.00)

 

Zaproszenia Targowe będą rozesłane również z 62. numerem Wiadomości IC na przełomie lipca i sierpnia. W każdym egzemplarzu Wiadomości IC będą znajdowały się dwa zaproszenia na sobotę lub niedzielę i jedno zaproszenie na piątek – dzień prasowy. Nakład Wiadomości to 20 000 egzemplarzy.

Piątek będzie dniem dla profesjonalistów i mediów. Tego dnia odbędzie się kilka ważnych i ciekawych konferencji oraz paneli dyskusyjnych. Sobota upłynie pod znakiem sportu, zaś niedziela to czas dla rodzin.

Zaproszenie Targowe, Dzień Prasowy (kolor pomarańczo­wy) obowiązuje w piątek, 18 września w godz.: 9:00 – 16:00.

Zaproszenie Targowe (kolor bordowy) obowiązuje w sobotę 19 września w godz.: 9:00 – 16:00 lub w niedzielę 20 września w godz.: 9:00 – 15:00.

UWAGA: Zaproszenia są jednodniowe i jednoosobo­we. Będą odbierane przy wejściu na teren Targów. Jeżeli odwiedzający będą chcieli być obecni zarówno w so­botę jak i w niedzielę, będą musieli posiadać dwa zaproszenia.

 

W filiach Inter Cars będą dostępne także Zaproszenia na Koncert Jubi­leuszowy z udziałem polskich gwiazd oraz zespołu Roxette, który odbędzie się w sobotę, 19 września od godz. 20.00. Zaproszenie jest bezpłatne i jednoosobowe. Klienci Inter Cars mogą je otrzymać poprzez swoją filię oraz przedsta­wiciela handlowego.

Zaproszenia nie mogą byś stosowane zamiennie. Jeżeli ktoś ma tylko Zaproszenie Targowe nie wejdzie na Koncert Jubileuszowy. Podobnie Zaproszenie na Koncert Jubileuszowy nie upoważnia do wejścia na Targi.

Dystrybucją Zaproszeń Targowych oraz Zaproszeń na Koncert Jubileuszowy zajmują się filie Inter Cars SA. Aby otrzymać Zaproszenie Targowe lub Zaproszenie na Koncert Jubileuszowy należy być klientem Inter Cars.
 

Aktualne informacje na temat 15 Targów i Jubileuszu Inter Cars dostępne są na stronie: targi.intercars.com.pl

Dowiedz się więcej

Inter Cars wiarygodnym kontrahentem
Inter Cars wiarygodnym kontrahentem

Firma Inter Cars SA po raz kolejny otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Jest on nadawany przez wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej stabilności wystawianej według D&B Poland. Na rynku coraz większą wartość zyskują kontrahenci, których dane finansowe dają gwarancję wysokiego poziomu płynności. Do grona takich firm zalicza […]

Jubileuszowy weekend z Inter Cars
Jubileuszowy weekend z Inter Cars

Zupełnie nowe miejsce, największa przestrzeń wystawowa i atrakcje jakich dotąd jeszcze nie było – jubileuszowe, 15. targi Inter Cars zapowiadają się interesująco. Przedstawiamy plan wydarzeń targowej soboty i niedzieli. Z okazji 25 urodzin Inter Cars zaprasza wszystkich swoich klientów, kontrahentów, współpracowników oraz ich rodziny na stadion PGE Narodowy w Warszawie. Od 18 do 20 września […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!