Jubileuszowy weekend z Inter Cars

5 sierpnia 2015, 23:17

Zupełnie nowe miejsce, największa przestrzeń wystawowa i atrakcje jakich dotąd jeszcze nie było – jubileuszowe, 15. targi Inter Cars zapowiadają się interesująco. Przedstawiamy plan wydarzeń targowej soboty i niedzieli.

Z okazji 25 urodzin Inter Cars zaprasza wszystkich swoich klientów, kontrahentów, współpracowników oraz ich rodziny na stadion PGE Narodowy w Warszawie. Od 18 do 20 września 2015 będą tam trwały 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Z myślą o wszystkich, młodszych i starszych gościach targów, na płycie stadionu PGE Narodowego w sobotę i niedzielę przygotowano szereg niespodzianek.

Sobota, 19.09.2015, godz.: 10:00 – 15:00, Strefa sportowa, płyta stadionu PGE Narodowego

Płyta stadionu zostanie podzielona na specjalne strefy, w których będzie możliwość zmierzenia swoich sił w piłce nożnej, ręcznej i siatkówce, sztukach walki oraz motoryzacji. Na śmiałków będą czekać profesjonalne symulatory, konkursy zręcznościowe i gwiazdy polskiego sportu!

Piłka nożna – W strefie piłki nożnej czekają liczne konkursy zręcznościowe, a także zawody FIFA PlayStation.
Gościem specjalnym w tej strefie będzie Radosław Majdan, uznany piłkarz, reprezentant Polski, który swoją karierę rozwijał również za granicą. Radosław Majdan będzie uczestniczył wraz z gośćmi w atrakcjach przygotowanych na płycie stadionu. Szczęśliwcy będą mogli spróbować swoich sił w strzeleniu mu gola, a wszyscy chętni, którzy zgłoszą się do specjalnej strefy fana otrzymają autograf piłkarza.

Piłka ręczna – Co jest najważniejsze w tej grze? Rzuty!  Nie ma rzutów, nie ma bramek. W tej strefie nie zabraknie zatem rzutów, a Inter Cars dodatkowo sprawdzi ich prędkość.  Nie zabraknie także sportowych konkursów i wspólnej zabawy.
Gościem specjalnym będzie Artur Siódmiak, wielokrotny reprezentant Polski w piłce ręcznej, grający na pozycji obrotowego. Utytułowany polski szczypiornista zapozna gości z tajnikami gry oraz przeprowadzi przez gąszcz organizowanych rozgrywek. Gościom Inter Cars nie odmówi możliwości zrobienia sobie wspólnego zdjęcia i otrzymania autografu.

Siatkówka – Na gości strefy siatkarskiej czekają gry i zabawy z elementami piłki siatkowej. Dodatkowo zostanie zorganizowana ekspozycja pucharów z Mistrzostw Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn z 1974 i 2014 z możliwością zrobienia sobie zdjęcia z pucharem.
Gośćmi specjalnymi będą Dorota Świeniewicz oraz Sebastian Świderski.
Dorota Świeniewicz to znakomita polska siatkarka, rozpoznawana w Polsce i na świecie. Gościom Inter Cars zaproponuje udział w najróżniejszych konkursach, zaprezentuje zagrywkę i zdradzi sekrety gry w piłkę siatkową. Będzie jej towarzyszył Sebastian Świderski, siatkarz z ogromnym dorobkiem zawodowym, aż 322 razy wystąpił w reprezentacji kraju.

Gościem specjalnym będzie Mariusz Pudzianowski, najbardziej znany polski strongman i wielokrotny mistrz świata w tej dziedzinie, aktualnie zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA). Jest pierwszym zawodnikiem, który aż pięciokrotnie zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka Świata. Na imprezie Inter Cars wystąpi w roli w jakiej lubimy go najbardziej – strongmana.

Strefa Moto

Na płycie stadionu powstanie strefa moto, na której zaprezentują się rajdówki Motointegrator Team, pojawią się nowoczesne symulatory jazdy oraz tor samochodów zdalnie sterowanych.

Przewodnikami i gośćmi specjalnymi strefy będą  Bartek Ostałowski, jedyny kierowca bez rąk, który posiada międzynarodową licencję wyścigową FIA oraz Grzegorz Staszewski, najszybszy kierowca w Polsce na 1/4 mili.

Prawdziwych emocji dostarczą Cheerleaders Gdynia. Ten profesjonalny zespół tancerek sportowych uznawany jest za jedną z najlepszych grup cheerleaderek w Europie. W skład zespołu wchodzą między innymi: absolwentki szkół baletowych oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, reprezentantki Polski w gimnastyce artystycznej i finalistki Mistrzostw Polski w zawodach fitness.

Kolejną niespodzianką, która zainteresuje zarówno panie, jak i panów, będą pokazy bielizny.

Niedziela, 20.09.2015, godz.: 9:00 – 15:00 Family Day, płyta stadionu PGE Narodowego

Na tegoroczne Targi zaproszeni są klienci, kontrahenci oraz pracownicy wraz z rodzinami.  Inter Cars przygotował więc Family Day. W niedzielę płyta stadionu zamieni się w miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji. Goście przeniosą się w fascynujący świat zabawy i sportu. Rodzice również nie będą się nudzić.

W Strefie Zabawy znajdą się baseny z kulkami, dmuchańce, kącik zabaw plastycznych, kąciki gier,  malowanie buziek, symulatory, składanie modeli samochodów. Chcąc wykorzystać możliwości stadionu, przygotowane będą także rozrywki sportowe dla młodszych i starszych.  Podobnie jak w sobotę, na gości  będą czekać strefy piłki nożnej, ręcznej oraz siatkówki.

Gośćmi specjalnymi będą Majka Jeżowska, Paweł Nastula oraz Mariusz Pudzianowski.

Najbardziej kolorowa gwiazda dziecięcej sceny, Majka Jeżowska zaprosi najmłodszych na swój koncert. Usłyszymy znane i lubiane przeboje, które porwą do tańca całe rodziny. Majka posiada bardzo zróżnicowany repertuar, od piosenek familijnych do utworów w stylu country. Kto wie jaką niespodziankę przygotuje dla gości Inter Cars?

Paweł Nastula, najbardziej utytułowany polski judoka, zdradzi młodszym i starszym fanom tajniki swojej walki, zachęci do aktywnego uprawiania sportów walki. Nie zabraknie pokazów i konkursów dla całych rodzin.

Dużo radości sprawi szkółka tańca. Dzieci poczują się niczym na parkiecie Tańca z Gwiazdami, poznając kroki najbardziej popularnych stylów tanecznych. 

Targowych atrakcji może być jeszcze więcej. Szczegóły na stale aktualizowanej stronie targi.intercars.com.pl

Koncert Jubileuszowy

W sobotę, 19.09 odbędzie się także Koncert Jubileuszowy z okazji 25-lecia firmy Inter Cars. Zaproszenia na to wydarzenie są bezpłatne i będą dystrybuowane także przez filie wśród swoich klientów. Gwiazdami sobotniego wieczoru na Stadionie Narodowym będą m.in. Paticia Kazadi, Ewa Farna, Kombii, Boys, Mrozu, Afromental i Bajm. Prawdziwą ucztę muzyczną zaserwuje gościom gwiazda światowego formatu – zespół Roxette.  Imprezę poprowadzą Patrizia Kazadi, Iwona Pavlović i Radosław Grześkowiak, dyrektor marketingu i reklamy Inter Cars SA.

Już niebawem poznamy szczegóły koncertu jubileuszowego z okazji 25-lecia Inter Cars.

Artykuł sponsorowany Inter Cars SA

Dowiedz się więcej

Pod koniec lipca ruszy dystrybucja zaproszeń na Targi Inter Cars
Pod koniec lipca ruszy dystrybucja zaproszeń na Targi Inter Cars

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars odbędą się w tym roku w dniach 18-20 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do wstępu upoważnia Zaproszenie Targowe. Zaproszenia Targowe będą dostępne we wszystkich filiach firmy Inter Cars SA oraz u przedstawicieli handlowych pod koniec lipca. Zapraszamy klientów Inter Cars do kontaktu ze swoją filią. […]

Urodzinowy koncert Inter Cars
Urodzinowy koncert Inter Cars

Jubileuszowy Koncert Inter Cars odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na scenie zobaczymy nie tylko gwiazdy polskiej estrady, ale też zespół światowego formatu. W sobotni wieczór, 19 września, w jednym miejscu spotkają się klienci, kontrahenci oraz współpracownicy spółki. Przed nimi zaprezentują się największe gwiazdy sceny muzycznej. Zabawę zwieńczy koncert gwiazdy światowego formatu – zespołu […]

Filmowa zapowiedź jubileuszu Inter Cars
Filmowa zapowiedź jubileuszu Inter Cars

W sieci pojawiła się filmowa zapowiedź uroczystości związanych z jubileuszem 25-lecia firmy Inter Cars. Obchody rocznicy odbędą się 19 września 2015 roku. Filmowa zapowiedź do obejrzenia poniżej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!