Borg & Beck w ofensywie na polski rynek

3 lipca 2014, 12:34

Dział Eksportu firmy First Line Group poinformował o zatrudnieniu Rafała Woźnego, który będzie odpowiedzialny za ekspansję marki części zamiennych Borg & Beck na polski rynek. Borg & Beck zawiera 12 grup i 48 rodzin produktów.

Kevin Neaverson (z lewej) i Rafał Woźny Komentując tę decyzję, Dyrektor Eksportu FLG, Kevin Neaverson powiedział:

– „Przed przyłączeniem się do FLG, Rafał spędził ostatnie sześć lat w Magneti Marelli Aftermarket pracując nad programem dla warsztatów, więc wyzwania typowe w tej branży nie są mu obce, codziennie z nimi sobie radził. Jednocześnie posiada wiedzę na temat produktów niezbędnych w profesjonalnych warsztatach. To doświadczenie, połączone ze szczegółową wiedzą na temat branży serwisowej i warsztatowej w Polsce, będzie niezmiernie użyteczne, jako że zwiększamy ilość produktów marki Borg & Beck oraz poziom pomocy i wsparcia, jakie zapewniamy rosnącej ilości naszych klientów w Polsce.”

Borg & Beck GmbH oferuje 12 grup produktów i 48 rodzin produktów, które obejmują hamulce, sprzęgła, hydraulikę, osłony gumowe na przeguby, kable, układy kierownicze i zawieszenie, łożyska do kół, zestawy rozrządu.

– „Możliwość dołączenia do firmy w tak ważnym i ekscytującym czasie dla marki Borg & Beck jest dla mnie ogromna szansą. Wierzę, że w Polsce marka ma świetlaną przyszłość przed sobą, ponieważ jest niewiele marek typu aftermarket, które nie tylko są znane na rynku, ale również w pełni wykorzystane. Dlatego zaangażowanie się od początku tej podróży i reprezentowanie tak rozpoznawalnej marki z tak wielkim potencjałem rozwoju jest po prostu fantastyczne.” – powiedział Rafał Woźny.

Borg & Beck GmbH mogą zaoferować dostawy do Polski ze swojej siedziby w Ransbach-Baumbach, Niemcy. Klienci mogą wybrać pomiędzy przesyłką ekonomiczną (72 godz.) a priorytetową (48 godz.). Oprócz powierzchni magazynowej, firma również posiada biura oraz salę konferencyjną przeznaczoną na spotkania i szkolenia. Ponad 15 000 części dostępnych jest na magazynie, z których wszystkie są spakowane i oznakowane logiem marki Borg & Beck. Pełny zakres 35 000 części dostępnych w węźle dystrybucji firmy o rozmiarze 18.000 m2 w Wielkiej Brytanii może być na magazynie w ciągu jednego dnia.

Dowiedz się więcej

Nowe przewody do hamulców ręcznych Borg & Beck
Nowe przewody do hamulców ręcznych Borg & Beck

Borg & Beck wprowadził 126 nowych przewodów do hamulców ręcznych do swojej gamy produktów. Wraz z nowymi produktami, pełna oferta marki liczy ponad 2 300 modeli. Rozszerzenie gamy produktów to wprowadzenie przewodów do sprzęgła oraz hamulcowych do pojazdów z kierownicą po lewej stronie. Taki rozwój ma na celu oferowanie produktów do obsługi małego, ale ciągle […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 lipca 2014, 15:24 0 0

Nigdy nie słyszałem o tej firmie

Odpowiedz

Anonim, 11 lipca 2014, 1:09 0 0

powodzenia.

Odpowiedz

Anonim, 11 lipca 2014, 9:58 0 -1

"Borg & Beck GmbH mogą zaoferować dostawy do Polski ze swojej siedziby w Ransbach-Baumbach, Niemcy. Klienci mogą wybrać pomiędzy przesyłką ekonomiczną (72 godz.) a priorytetową (48 godz.). "

płącić za priorytet i czekać 2 doby na hamulce albo sprzęgło?
nie no bądźcie poważni

Odpowiedz

Anonim, 21 sierpnia 2014, 1:00 0 0

a czy Bosch, Delphi, TRW albo LUK tak robi?

trochę to inaczej wszystko funkcjonuje wydaje mi się

Odpowiedz