Nowe przewody do hamulców ręcznych Borg & Beck

3 lipca 2014, 13:00

Borg & Beck wprowadził 126 nowych przewodów do hamulców ręcznych do swojej gamy produktów. Wraz z nowymi produktami, pełna oferta marki liczy ponad 2 300 modeli.

Rozszerzenie gamy produktów to wprowadzenie przewodów do sprzęgła oraz hamulcowych do pojazdów z kierownicą po lewej stronie. Taki rozwój ma na celu oferowanie produktów do obsługi małego, ale ciągle rosnącego rynku niszowego w Wielkiej Brytanii, jak również sprostanie potrzebom klienta na ciągle rosnących rynkach eksportowych Borg & Beck.

Kolejny obszar, na którym zespół Borg & Beck skupił szczególną uwagę, to przewody do hamulców ręcznych na rynki azjatyckie. Tamtejsze pojazdy, zarówno importowane jak i przystosowane na ten rynek, stanowią blisko 15% pojazdów europejskich. Wśród najbardziej popularnych produktów Borg & Beck znajdują się części m.in. do Mitsubishi Shogun od rocznika 2006, Hyundai i30 od 2007, Kia Rio 2005-2011 oraz Nissan Juke od 2010.

Złożoność niektórych pojazdów sprawia trudności w jednoznacznym i definitywnym identyfikowaniu produktów. W szczególności dotyczy to samochodów dostawczych LCV. Dla przykładu, dla Forda Transita istnieje prawie 40 rodzajów przewodów hamulcowych, które odpowiadają wszystkim dostępnym opcjom w przypadku tego pojazdu od rocznika 2000 do 2013. W odpowiedzi na wiele próśb ze strony swoich klientów, Borg & Beck wyprodukował biuletyn, który podaje jasne, precyzyjne i zwięzłe informacje na temat pojazdu i produktu, aby uniknąć dostarczenia niewłaściwych części. Biuletyn cieszył się takim powodzeniem, że akcja została powtórzona w przypadku modeli Transit Connect i Focus, co jest jedną z wyjątkowych usług świadczonych przez zespół Borg & Beck.

Dowiedz się więcej

Borg & Beck w ofensywie na polski rynek
Borg & Beck w ofensywie na polski rynek

Dział Eksportu firmy First Line Group poinformował o zatrudnieniu Rafała Woźnego, który będzie odpowiedzialny za ekspansję marki części zamiennych Borg & Beck na polski rynek. Borg & Beck zawiera 12 grup i 48 rodzin produktów. Komentując tę decyzję, Dyrektor Eksportu FLG, Kevin Neaverson powiedział: – „Przed przyłączeniem się do FLG, Rafał spędził ostatnie sześć lat […]

Rozszerzona gama linek dźwigni zmiany biegów Borg & Beck
Rozszerzona gama linek dźwigni zmiany biegów Borg & Beck

Borg & Beck wprowadził nową gamę 48 rodzajów linek dźwigni zmiany biegów do zastosowania w samochodach osobowych i dostawczych. Firma Borg & Beck wprowadziła linki dźwigni zmiany biegów na rynek części zamiennych. Jest to innowacyjny produkt, który ma zapewnić szansę na kolejne zyski w tym niezależnym sektorze. I tym razem, zgodnie ze swoimi standardami produkty […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!