Montaż i naprawa turbosprężarek – zobacz filmy instruktażowe

27 stycznia 2016, 10:10

Strefa Rozwoju to nazwa nowego kanału firmy Inter Cars na portalu Youtube. Będą się tam pojawiać filmy techniczne i produktowe kierowane do mechaników. Na początek udostępniono filmy o montażu, obsłudze i usterkach turbosprężarek.

We wszystkich filmach porad udzielają wykwalifikowani specjaliści. Póki co dostępne są cztery filmy poruszające tematykę turbosprężarek. Inter Cars zachęca jednak do subskrybowania kanału zapowiadając, że już wkrótce pojawią się kolejne instruktaże.

Poniżej prezentujemy przykładowy film, prezentujący instrukcję montażu turbosprężarki. Wszystkie filmy Strefy Rozwoju można znaleźć tutaj.

Dowiedz się więcej

Bębny hamulcowe SBP z certyfikatem PIMOT
Bębny hamulcowe SBP z certyfikatem PIMOT

Bębny hamulcowe SBP otrzymały certyfikat zgodności z wymogami PIMOT, zaświadczający o ich jakości i bezpieczeństwie stosowania. Certyfikat ten jest też odpowiednikiem wcześniej przyznawanego przez Instytut certyfikatu bezpieczeństwa. PIMOT na co dzień zajmuje się badaniami homologacyjnymi pojazdów, części i wyposażenia. Certyfikat jest wymaganym dokumentem w przypadku, jeśli produkty mają być sprzedawane poza granicami kraju. Wiele państw […]

Sprawdź jak działa nowa turbosprężarka do trzycylindrowych diesli
Sprawdź jak działa nowa turbosprężarka do trzycylindrowych diesli

Technologia turbin ze zmienną geometrią BorgWarner będzie po raz pierwszy wykorzystana w 3-cylindrowych turbodoładowanych dieslach. Nowa wysokoprężna jednostka napędowa o pojemności 1.4 l będzie dostępna w dwóch wersjach: pierwsza o mocy osiągającej 76KM oraz druga o mocy 91KM. Trzycylindrowy turbodiesel 1.4 w Volkswagenie Turbo VTG czyli urządzenie ze zmienną geometrią łopatek jest bardzo wydajne. Sekret […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Chukri, 29 lutego 2016, 20:42 0 0

nie dostępny filmik. :(

Odpowiedz