Bębny hamulcowe SBP z certyfikatem PIMOT

18 stycznia 2016, 15:04

Bębny hamulcowe SBP otrzymały certyfikat zgodności z wymogami PIMOT, zaświadczający o ich jakości i bezpieczeństwie stosowania. Certyfikat ten jest też odpowiednikiem wcześniej przyznawanego przez Instytut certyfikatu bezpieczeństwa.

PIMOT na co dzień zajmuje się badaniami homologacyjnymi pojazdów, części i wyposażenia. Certyfikat jest wymaganym dokumentem w przypadku, jeśli produkty mają być sprzedawane poza granicami kraju. Wiele państw na terenie Unii Europejskiej wymaga okazania certyfikatu w momencie wprowadzania produktu na rynek.

Zanim PIMOT przyznał certyfikat bębnom hamulcowym SBP, poddał je szczegółowym badaniom jakościowym i porównał z wzornikiem. Certyfikat jest ważny przez 3 lata od daty otrzymania. W  2013 roku identyczny certyfikat uzyskały tarcze hamulcowe SBP. Bębny hamulcowe SBP dostępne są w sieci Inter Cars SA.

Przykładowe indeksy bębnów hamulcowych SBP:

  • 01-SA001
  • 01-MA001
  • 01-RO001
     

Dowiedz się więcej

Montaż i naprawa turbosprężarek – zobacz filmy instruktażowe
Montaż i naprawa turbosprężarek – zobacz filmy instruktażowe

Strefa Rozwoju to nazwa nowego kanału firmy Inter Cars na portalu Youtube. Będą się tam pojawiać filmy techniczne i produktowe kierowane do mechaników. Na początek udostępniono filmy o montażu, obsłudze i usterkach turbosprężarek. We wszystkich filmach porad udzielają wykwalifikowani specjaliści. Póki co dostępne są cztery filmy poruszające tematykę turbosprężarek. Inter Cars zachęca jednak do subskrybowania […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!