System wtrysku bezpośredniego benzyny, różnice i podobieństwa z CR, zastosowanie oscyloskopu

, 13 marca 2013, 15:27

Akademia Elektroniki i Diagnostyki Samochodowej organizuje szkolenie poświęcone systemowi wtrysku bezpośredniego benzyny, różnicom i podobieństwom z układem Common Rail oraz zastosowaniu oscyloskopu.

Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia 2013 r. (sobota), w godzinach 9:00-15:00. Poprowadzą je mgr inż. Ryszard Hołownia oraz Ignacy Horowski. Zakres szkolenia:

  • Porównanie systemu GDI w Mitsubishi z FSI w VW/AUDI .
  • Sprawdzanie czujników i badanie układu zapłonowo – wtryskowego za pomocą oscyloskopu.
  • Sprawdzanie wtryskiwaczy benzyny i oscylogramy napięciowo-prądowe – mgr inż. Ryszard Hołownia
  • Niezawodność silnika i sprawdzanie toru zasilania benzyną – Ignacy Horowski


Szkolenia podczas spotkań w ramach Akademii są okazją nie tylko do zapoznania się z teorią przedstawianą przez znanych szkoleniowców i autorów wielu artykułów, ale również okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji nt. problemów spotykanych podczas codziennej praktyki warsztatowej.


Miejsce szkolenia: Wrocław
Koszt – 250 zł, przedpłata – 100zł,
Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe i certyfikat uczestnictwa.
Dodatkowe informacje pocztą e-mail: homek-akcent@wp.pl
Zapisy telefonicznie: 71 372 05 77, 514 819 840

Dowiedz się więcej

Szkolenia Akademii Elektroniki i Diagnostyki Samochodowej
Szkolenia Akademii Elektroniki i Diagnostyki Samochodowej

Akademia kontynuuje szkolenia w I kwartale 2013r.: 1. „ABS/ASR/ESP – zastosowanie oscyloskopu w diagnostyce” Termin: 26 styczeń 2013 r. (sobota) w godz. 9.00-15.00 Omówienie idei systemu ABS/ASR/ESP. Budowa układu hydraulicznego w samochodach osobowych i układu pneumatycznego stosowanego w samochodach ciężarowych. Badanie podzespołów wykonawczych oraz czujników pasywnych i aktywnych kół – mgr inż. Ryszard Hołownia Porównanie […]

Zalety oscyloskopu dwukanałowego
Zalety oscyloskopu dwukanałowego

Gdy okazuje się, że bardzo dobry diagnosta kupuje indukcyjną sondę prądową do zastosowań w pomiarach samochodowych, to możemy wyrazić zdziwienie. Indukcyjna sonda prądowa służy do pomiaru prądów przemiennych i opisana jest najczęściej literami AC (ang. alternating current). W pomiarach samochodowych potrzebujemy informacji o wartości prądu stałego DC (ang. direct current). Do pomiaru prądu z wykorzystaniem […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 1 maja 2013, 13:00 0 0

Czy te szkolenia we Wrocławiu odbywają się, czy to tylko informacja? Może ktoś był?

Odpowiedz