Szkolenia dla kandydatów na diagnostów SKP

, 12 sierpnia 2008, 0:00

SIMP – AUTOMEX Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń działający przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Polskich SIMP prowadzi szkolenia dla kandydatów na diagnostów oraz wybrane specjalistyczne dla diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów.

Po raz kolejny zajęcia teoretyczno – praktyczne będą prowadzone w Gliwicach.
Szkolenia prowadzone w piątki po południu (godz.16-20) i soboty (godz.9-15), obejmują razem 117 godzin
Rozpoczęcie zajęć: 5 września 2008 r.
Zakończenie połączone z egzaminem wewnętrznym w dniu 25 października 2008 r.
Termin zgłaszania na szkolenia upływa w dniu 29.08.2008 r.

Uczestnicy kursów poza zbiorem pytań egzaminacyjnych, skryptami i płytami CD z materiałami dydaktycznymi opracowanymi przez nasz ośrodek, otrzymają min. książkę p.t. „Vademecum diagnosty” wydaną przez Politechnikę Krakowską.
W trakcie zajęć, które prowadzone będą w multimedialnej sali dydaktycznej i na stanowisku diagnostycznym Stacji Kontroli Pojazdów zapewniamy dla uczestników poczęstunek /catering w tym obiad w soboty /.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń może pochwalić się niezłymi osiągnięciami dydaktycznymi, procent zdających w pierwszym terminie egzamin państwowy po szkoleniach prowadzonych przez nasz ośrodek jest wysoki i np. na ostatnich egzaminach w Krakowie i Rzeszowie wyniósł 33 %.

Dla zarejestrowanych osób bezrobotnych jest możliwość finansowania kosztów takich szkoleń przez Powiatowe Urzędy Pracy. Ośrodek ma w tym doświadczenie ponieważ szkolił już osoby bezrobotne skierowane z PUP.

Więcej informacji na stronie: www.ptim.simp.pl , Zakładka – szkolenia – szkolenia diagnostów.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!