Szansa dla serwisów blacharsko-lakierniczych

23 grudnia 2007, 0:00

W sierpniu 2007 Inter Cars S.A. podjął współpracę z Siecią Naprawczą PZU. Jest to możliwe dzięki decyzji PZU o dopuszczeniu do wspópracy nowych parterów, którzy spełniają warunki asortymentowe, jakościowe i logistyczne. 

W sieci zrzeszonych jest blisko 900 serwisów blacharsko lakierniczych i w związku z tym faktem, Projekt Naprawy Powypadkowe rozpoczął cykl szkoleń dla filii z zakresu asortymentu blacharsko lakierniczego, zasad funkcjonowania umowy z siecią PZU i możliwościami jakie powstają dla filii po podpisaniu takiej umowy.

Pierwsze szkolenia już się odbyły. W październiku szkolono przedstawicieli z grupy Poznań, w listopadzie grupę wrocławską, w grudniu edukowano oddziały łódzkie.
Kolejne szkolenia w następnych miesiącach.
Więcej informacji oraz organizacja szkoleń:
Tel.: 022 71 41 249

e-mail: Marcin.Giersz@intercars.com.pl  

Szkolenia balcharsko – lakiernicze
Spotkanie podzielone jest na dwie części. W części teoretycznej szkoleniowiec Zenon Cisek przedstawia zalety i korzyści płynące ze stosowania takich marek jak PPG, Omni, 4Max, NTS i 3M, zachęcając do korzystania z podkładów, szpachli, papierów ściernych, pistoletów lakierniczych, szlifierek i innych urządzeń. W drugiej części odbywają się ćwiczenia praktyczne. Na przygotowanym wcześniej panelu wykonywana jest naprawa na oczach uczestników. Technik prezentuje pełną technologię naprawy lakierniczej począwszy od szpachli a skończywszy na aplikacji lakieru wodnego.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!