Szkolenie dla Diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów

, 31 maja 2006, 0:00

Sekcja Samochodowa Zarząd Główny – Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń SIMP zaprasza na kolejne seminarium szkoleniowe dla diagnostów, mechaników i elektromechaników w zakresie kontroli emisji zanieczyszczeń spalin z wykorzystaniem czytników OBDII/EOBD mające na celu nabycie wiedzy dotyczącej diagnostyki pokładowej. Dotychczas zorganizowane na terenie kraju szkolenia z tej tematyki cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Miejsce szkolenia:
Politechnika Śląska Zakład Doświadczalno – Diagnostyczny Silników Spalinowych Gliwice ul. Towarowa 5.

Czas trwania i sposób przeprowadzenia szkolenia:

Szkolenie jednodniowe (wg harmonogramu poniżej) składa się z ośmiu godzin zajęć teoretyczno – praktycznych prowadzonych z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych oraz certyfikowanych testerów OBD. Demonstracja pracy i obsługi urządzeń wykonywana będzie na samochodach testowych. Przedstawiony też będzie w trakcie przerwy przyrząd do pomiaru przepuszczalności światła przez szyby.
Prowadzący szkolenie:
Mgr inż. Stefan Myszkowski z Wrocławia – właściciel Studia Konstrukcyjno-Konsultacyjnego, autor poradnika serwisowego o OBD, artykułów specjalistycznych na łamach Auto – Moto – Serwisu oraz wykładowca m.in. forum warsztatowych podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Poznaniu i Warszawie.
Materiały szkoleniowe, certyfikat:
Materiały pomocnicze w formie skryptów opracowane przez prowadzącego o wartości 40 zł wliczone w cenę szkolenia. Każdy uczestnik będzie z nich korzystał podczas kursu. Słuchaczom zostaną wystawione certyfikaty dające podstawę do spełnienia przez pracodawcę wymagań wynikających z art. 94 ust. 6 i art. 103 Kodeksu Pracy w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Terminy szkoleń i zgłoszenia:
Proponowane terminy szkoleń to: 30 czerwca 2006r.
Ilość miejsc jest ograniczona. W każdym kursie może uczestniczyć maksymalnie 20 osób. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
(014)645 11 55, 0-504 972 374, nr fax: (0-14)645 00 42 lub na stronie www.simp.rl.pl
Koszt szkolenia:
Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 270 zł za osobę. Należność za kurs należy wpłacić gotówką w dniu szkolenia.
Ze szczegółowym harmonogramem szkolenia można zapoznać się na stronie www.simp.rl.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!