Tip-Topol przeprowadził szkolenia w oddziałach

30 lipca 2015, 15:41

Od maja aż do lipca bieżącego roku eksperci Tip-Topol z dziedziny klimatyzacji krążyli po terenie całego kraju, odwiedzając oddziały firmy.

Jako, że tematem przewodnim spotkań była szeroko rozumiana klimatyzacja, jej zastosowanie i działanie, zaproszeni klienci posiadali możliwość poszerzenia swej wiedzy w tym właśnie temacie.

Goście mieli okazję przejść podstawowe szkolenie z budowy oraz zasady działania układów klimatyzacji w samochodach. Co więcej, zorganizowane szkolenia pozwalały na wymianę doświadczeń oraz zapoznanie się z ofertą produktową urządzeń do klimatyzacji.

 

Dowiedz się więcej

Urządzenia do dystrybucji oleju – sposób, by usprawnić pracę warsztatu
Urządzenia do dystrybucji oleju – sposób, by usprawnić pracę warsztatu

Usługa wymiany oleju, z uwagi na cykliczność, jest bardzo popularna w serwisach samochodowych. Każdy serwis decydujący się na świadczenie tej usługi powinien posiadać profesjonalne urządzenia do dystrybucji oleju. Podstawowym urządzeniem do wymiany oleju są zlewarki. Urządzenia te służą do grawitacyjnego zlewania oleju silnikowego do misy zlewowej. Zlewarki są obecnie najczęstszym i najszybszym sposobem zrzucenia zużytego […]

Zestaw do regeneracji lamp samochodowych – nowość w Tip-Topol
Zestaw do regeneracji lamp samochodowych – nowość w Tip-Topol

Proces starzenia, eksploatacja, wpływ warunków atmosferycznych oraz inne czynniki powodują matowienie plastiku reflektorów samochodowych. W ofercie Tip-Topol znalazł się zestaw firmy Colormatic, z pomocą którego można odświeżyć wygląd lamp. Dzięki zestawowi firmy Colormatic powłoka reflektora zostaje pokryta 2-składnikowym lakierem bezbarwnym. Metoda ta sprawia, że lampy funkcjonują i wyglądają jak nowe, a także zabezpieczone są przed […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!