AUTOFACHMAN – eliminacje do konkursu 21-23.03.2024. To nowa szansa dla warsztatów i praktykantów!

6 marca 2024, 15:52

Przed nami nowa edycja ogólnopolskiego konkursu edukacyjnegoAUTOFACHMAN. Tym razem, po raz pierwszy, poza zmaganiami uczniów szkół branżowych i techników samochodowych uruchomiony zostanie osobny konkurs – dla warsztatów wraz z praktykantami.

AUTOFACHMAN – edycja dla warsztatów 2024

Konkurs ten jest inicjatywą odpowiadającą na problem braku odpowiedniej liczby pracowników wysoko wykwalifikowanych. W tym roku konkurs odbędzie się także w zupełnie nowej kategorii, przeznaczonej dla warsztatów i praktykujących w nich uczniów.

Zmagania te będą miały dwa etapy.

  • w etapie pierwszym (od 21 do 23 marca) zarówno uczeń (praktykant) jak i jego opiekun (mechanik pracujący w warsztacie) wypełniają Treningi Wiedzy online, tworząc w ten sposób Zespół reprezentujący warsztat.
  • do finału (od 7 do 8 maja) przejdzie 10 Zespołów, które zdobędą najwyższy uśredniony stopień poprawności odpowiedzi na pytania. Tu uczestnicy zmierzą się z zadaniami praktycznymi, przygotowanymi przez Partnerów konkursu jakimi są renomowani producenci części. Na podstawie przyznawanych przez nich ocen, wyłonione zostaną zwycięskie zespoły.

W tym roku, konkursowe etapy online zrealizowane zostaną za pośrednictwem nowej platformy edukacyjnej Xpertis. Jest to innowacyjne narzędzie do wykonywania Treningów Wiedzy, dedykowane profesjonalistom, studentom oraz uczniom szkół branżowych i techników. Platforma rewolucjonizuje sposób przyswajania wiedzy poprzez interaktywne quizy z różnorodnych dziedzin i obszarów związanych z motoryzacją. Xpertis oferuje ponad 3300 różnych wariantów pytań, przygotowanych przez ekspertów branżowych.

 

Zachęcamy właścicieli i pracowników warsztatów, które przyjmują praktykantów do zgłaszania swojego uczestnictwa w konkursie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

ZGŁOŚ WARSZTAT DO KONKURSU AUTOFACHMAN

ELIMINACJE DLA WARSZTATÓW (DO FINAŁU) JUŻ ZA CHWILĘ: 21-23.03.2024

Zmaganiom uczestników konkursu tradycyjnie patronować będą znane marki części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Przedstawiciele tychże marek, przygotują finałowe zadania praktyczne.

Nasz portal objął konkurs AUTOFACHMAN patronatem medialnym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!