Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Q-Service

Aftermarket znów się jednoczy. Pojawił się wspólny cel!

Firmy tworzące polski aftermarket nie raz już udowodniły, że choć na co dzień pochłania je silna rywalizacja, w sprawach ważnych potrafią jednoczyć się i działać wspólnie. Właśnie pojawiła się kolejna, tego typu inicjatywa. Chodzi o szczytny, charytatywny cel.

Wielka Wyprawa Maluchów zakończona. Czy uda się osiągnąć cel?

Ponad 80 Fiatów 126p zakończyło wyjątkową podróż z Warszawy do Monte Cassino we Włoszech. Ten wyjątkowy przejazd miał na celu promowanie bezpieczeństwa jazdy oraz zebranie środków dla fundacji, wspierających dzieci, które ucierpiały w wypadkach drogowych. Choć wyprawa zakończyła się, zbiórka pieniędzy pozostaje aktywna.

Wielka Wyprawa Maluchów na półmetku! Kto naprawia 80 Fiatów 126p?

Ponad 80 Fiatów 126p w miniony piątek wyruszyło w wyjątkową podróż z Warszawy do Monte Cassino. Ten szalony projekt ma szczytny cel, którym jest pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Jak poradziły sobie Maluchy na trasie Polska-Słowacja-Węgry-Rumunia i kto zadbał o to, by wiekowe pojazdy dojechały na półmetek trasy?

Przyszłość europejskich warsztatów w erze zaawansowanych technologicznie pojazdów

Naprawa pojazdów wyposażonych w nowoczesne, elektroniczne systemy bywa skomplikowana i czasochłonna, a niekiedy wymaga wykorzystania drogich w zakupie urządzeń lub trudnych do zdobycia danych technicznych. Czy niezależne warsztaty w krajach Europy są zatem zmuszone do rezygnowania z napraw takich samochodów? Wyniki naszego badania, przeprowadzonego w 8 krajach Europy, mogą zaskakiwać.

MotoFocus na Wielkiej Wyprawie Maluchów – wesprzyjcie z nami szczytny cel!

Miło nam pochwalić się, że jako Grupa MotoFocus aktywnie weźmiemy udział w charytatywnym projekcie jakim jest Wielka Wyprawa Maluchów. Będziemy nie tylko informować Was o jej przebiegu, ale także osobiście weźmiemy udział. I to u boku znanych w branży postaci!

Duet znanych aktorów w nowej kampanii sieci warsztatowej

Sieć warsztatowa Q Service Castrol uruchomiła nową kampanię reklamową. W głównych rolach występuje duet znanych aktorów, Łukasz Simlat i Janusz Chabior, nowi ambasadorzy marki. Można ich zobaczyć w serii spotów nawiązujących do klasyków kina. Filmy będą zachęcać do skorzystania z usług serwisów należących do sieci przez najbliższe dwa lata. 

Wielka wyprawa w słusznej sprawie. Giganci motorsportu startują już niebawem.

Rajdy charytatywne są sprawdzonym sposobem na zbiórkę pieniędzy w słusznej sprawie. Pomoc skierowana będzie do dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych. Wielka, nietypowa wyprawa rusza już w lipcu, a wypromują ją sami giganci motorsportu, edukując i podkreślając szczególną wartość bezpieczeństwa na drogach.

Na wystawie Ikony Motoryzacji sieć serwisowa Q Service Castrol otworzyła 2024 rok

Q Service Castrol w stylowej scenerii otwiera rok 2024. Na wystawie Inter Cars Ikony Motoryzacji odbyło się spotkanie sieciowe, w którym wzięli udział zwycięzcy konkursu organizowanego przez sieć. Były wyjątkowe pojazdy na skalę światową, prezentacje produktowe, czas rozmów, podsumowań i planów na najbliższą przyszłość.

Awarie elektroniki samochodowej – kilka nietypowych przypadków

Działanie wielu współczesnych aut w dużej mierze opiera się na zaawansowanych systemach elektronicznych, które zdaniem mechaników najczęściej ulegają awariom. Właściciel warsztatu należącego do Q Service Castrol przedstawia kilka najbardziej nietypowych przypadków, z którymi właściciele samochodów kierowali się do serwisów.

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji wystartowała!

Ikony Motoryzacji to największa moto-wystawa w Polsce. Jej 3. edycję tworzy 100 pojazdów o wartości ponad 100 milionów złotych. W czasie wydarzenia spotkać będzie można także gwiazdy motorsportu i ikony popkultury.

Sieć warsztatów samochodowych Q-Service to projekt założony przez firmę Inter Cars SA, największego w Polsce dystrybutora części zamiennych i wyposażenia warsztatów. Obecnie głównym partnerem sieci jest marka Castrol – znany producent olejów silnikowych. Sieć zrzesza ok. 500 warsztatów na terenie całej Polski. Istnieje od 2002 r., systematycznie się rozszerzając. Warsztaty należące do Q-Service otrzymują dostęp do różnego rodzaju wsparcia, takiego jak działania marketingowe, programy lojalnościowe oraz do szerokiej bazy szkoleń. Mogą także liczyć na wsparcie inwestycyjne oraz doradcze, jak i pomoc przy obowiązkach podatkowych i sprawozdawczych. Warunkiem przystąpienia do sieci jest spełnienie przez warsztat określonych warunków. Więcej informacji na ten temat oraz więcej publikacji związanych z siecią Q-Service można znaleźć w artykułach z tej kategorii.