MotoFocus na Wielkiej Wyprawie Maluchów – wesprzyjcie z nami szczytny cel!

25 czerwca 2024, 9:39

Miło nam pochwalić się, że jako Grupa MotoFocus aktywnie weźmiemy udział w charytatywnym projekcie jakim jest Wielka Wyprawa Maluchów. Będziemy nie tylko informować Was o jej przebiegu, ale także osobiście weźmiemy udział. I to u boku znanych w branży postaci!

Czym jest Wielka Wyprawa Maluchów 2024?

Na początku lipca wystartuje druga edycja Wielkiej Wyprawy Maluchów, czyli charytatywnego projektu, w ramach którego pasjonaci motoryzacji, wybitni sportowi kierowcy oraz influencerzy przejadą przez kilka krajów Fiatami 126p. Na starcie tegorocznej wyprawy stanie aż 80 załóg, które pokonają łącznie aż 3200 km. Łącznie 110 pojazdów (wliczając zaplecze techniczne przygotowane przez Q Service Castrol) ruszy z Warszawy, przejedzie przez Słowację, Węgry, Rumunię, Serbię, Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, by następnie dopłynąć promem do Włoch i dotrzeć na metę w Monte Cassino.

Na starcie (i zapewne mecie) zamelduje się wiele znanych w branży motoryzacyjnej nazwisk, m.in.: Sobiesław Zasada, Kajetan Kajetanowicz, Rafał Sonik, Maciej Wisławski, Longin Bielak czy Bartosz Ostałowski. Jednym z Maluchów pojedzie także ReZi, czyli Remigiusz Wierzgoń, powszechnie znany YouTuber.

Grupę MotoFocus podczas wyprawy reprezentować będą aż dwie osoby. Wspólnie z Bartoszem Ostałowskim – jedynym na świecie profesjonalnym drifterem, prowadzącym pojazd stopą pojedzie nasz redaktor, Witold Hańczka. Team prezesów stworzą z kolei  Maciej Oleksowicz, prezes zarządu firmy Inter Cars SA oraz Alfred Franke – prezes Grupy MotoFocus.pl.

Szczytny cel wyprawy – zachęcamy do wsparcia

Wielka Wyprawa Maluchów jest przedsięwzięciem charytatywnym i społecznym. Ma zwrócić uwagę na problem bezpieczeństwa na drodze, uczyć młode pokolenia świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym, a także pomagać dzieciom, które w wyniku wypadków potrzebują opieki zarówno pod kątem rehabilitacji, jak również terapii i wsparcia psychologicznego. Właśnie w tym celu zorganizowana została zbiórka pieniędzy.

Tegoroczny cel jest bardziej ambitny niż przed rokiem, gdyż organizatorzy chcą zebrać aż milion Euro. Jest to jak najbardziej realne, biorąc pod uwagę długą listę partnerów projektu i zainteresowanie, jakie wzbudza wyprawa. Swoją cegiełkę do realizacji ambitnego celu może dołożyć każdy, przelewając dowolną kwotę na konto zrzutki. Do 28 czerwca, na stronie zbiórki, trwa konkurs, w ramach którego można zdobyć wejściówkę na start wyprawy i spotkanie z jej uczestnikami.

Wielka-Wyprawa-Maluchow-2024-Fiat-126p

Więcej informacji na temat Wielkiej Wyprawy Maluchów znajdziecie w treści naszej relacji z konferencji prasowej wydarzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!