Menu

Nexus Auto

Ruszyła kolejna edycja Akademii NexusAuto Junior

W tym tygodniu ruszyła najnowsza edycja Akademii NexusAuto Junior. Tym razem event miał miejsce w Zespole Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim i składał się z 2 części.

200 oszyldowanych warsztatów NexusAuto w Polsce

Obecnie w samej Polsce jest już ponad 260 warsztatów NexusAuto w tzw. procesie, czyli w pełni zrzeszonych i w trakcie przyłączania do sieci. Właśnie na dwusetnym z nich pojawiły się szyldy.

150 oszyldowanych warsztatów NexusAuto w Polsce

Na 150 warsztacie z ponad 220 w sieci NexusAuto w Polsce pojawiło się oszyldowanie. Globalnym organizatorem sieci warsztatowej jest Nexus Automotive International SA – jedna z trzech największych grup zakupowych w branży części zamiennych.

Magazyn Centralny Inter Parts – plan inwestycji niezagrożony

Trwają prace związane z budową nowego magazynu centralnego obsługującego firmę Inter Parts. Zaledwie kilkaset metrów od centrali firmy w Stawigudzie powstaje nowy magazyn, który będzie odpowiadał za dystrybucję towarów do klientów hurtowych oraz sieci oddziałów spółki.

Jak się rozwija grupa NEXUS? [Wywiad]

Na nasze pytania dotyczące działań grupy zakupowej NEXUS odpowiedzieli Rafał Kędziorek, Manager ds. Rozwoju sieci N!Auto/N!Truck w N!ACE oraz Hubert Słok, Business Development Adriatics, Central Europe w Nexus Automotive International i członek Zarządu N!ACE.

NEXUS ma plan podbicia światowego rynku. Jest polski akcent!

Grupa zakupowa NEXUS Automotive International SA ujawniła szczegóły kilku inicjatyw, które mają pomóc jej osiągnąć pozycję lidera na globalnym rynku Aftermarket. W nowej strategii znalazło się miejsce dla Huberta Słoka, który objął stanowisko Network Managera NEXUSa w regionie EMEA. Plany grupy NEXUS Grupa zakupowa NEXUS to projekt powołany do życia w 2014 r. Zrzesza dystrybutorów […]

Nexus Automotive – koncepcja Nexus Auto

Już 1 stycznia 2015 r. spółka Inter Land, czyli dystrybutorzy części – Auto Land i Inter Parts – będzie reprezentować na polskim rynku międzynarodową grupę zakupową Nexus Automotive International S.A. z siedzibą w Genewie. Spółka zamierza zainteresować się także warsztatową koncepcją Nexus Auto. – „Nexus Automotive to nowa siła na światowym i europejskim rynku części […]

NexusAuto to sieć warsztatowa, której pomysłodawcą i organizatorem jest globalna grupa zakupowa Nexus Automotive International SA, działająca na rynku samochodowych części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Jest to jedna z najmłodszych sieci warsztatowych na rynku, jej powstanie miało miejsce w 2016 r. Jednocześnie powołano do życia także sieć NexusTruck, zrzeszającą warsztaty, zajmujące się obsługą pojazdów ciężarowych. Warsztaty, które przyłączają się do sieci muszą zadeklarować współpracę z jednym z lokalnych partnerów grupy Nexus, posiadać przynajmniej dwa stanowiska naprawcze oraz wydzielone biuro obsługi klientów i poczekalnię. W zamian mogą liczyć na pomoc wizerunkową, marketingową i handlową ze strony partnera. Warsztaty zyskują także dostęp do szkoleń technicznych. Więcej informacji na temat sieci NexusAuto znajduje się w artykułach z tej kategorii.