Nexus Automotive – koncepcja Nexus Auto

18 grudnia 2014, 11:22

Już 1 stycznia 2015 r. spółka Inter Land, czyli dystrybutorzy części – Auto Land i Inter Parts – będzie reprezentować na polskim rynku międzynarodową grupę zakupową Nexus Automotive International S.A. z siedzibą w Genewie. Spółka zamierza zainteresować się także warsztatową koncepcją Nexus Auto.

– „Nexus Automotive to nowa siła na światowym i europejskim rynku części motoryzacyjnych z ambitnymi planami rozwojowymi, które doskonale współgrają z ambicjami naszej spółki” – powiedział Prezes Zarządu Auto Land Polska S.A. Janusz Andrzejewski.

Członkowie grupy Nexus liczą na rozszerzenie swojej oferty o produkty kolejnych dostawców części samochodowych. Dodatkowym projektem jest Nexus Auto, czyli koncepcja warsztatowa. Nexus Auto ma być międzynarodową grupą zrzeszającą warsztaty samochodowe, oferującą najnowocześniejsze rozwiązania wspierające warsztaty partnerskie, takie jak dostęp do danych technicznych i systemów diagnostycznych, program szkoleń, infolinię techniczną, doradztwo w zarządzaniu i prawie, marketing oraz wiele innych.


Nexus Automotive International to międzynarodowa grupa dystrybutorów części motoryzacyjnych, z siedzibą w Genewie, zrzeszająca członków z Europy, Środkowego Wschodu i Afryki, powstała w 2014 roku. Organizacja zrzesza w obecnie ponad 30 dystrybutorów z całego świata.

Dowiedz się więcej

Inter Land z Nexus Automotive
Inter Land z Nexus Automotive

Zarząd Spółki Inter Land Sp. z o.o. Sp. K., reprezentującej Auto Land Polska S.A. oraz Inter Parts Sp. z o.o. Sp. K., poinformował, że od 1 stycznia 2015 r. Inter Land będzie reprezentował na polskim rynku międzynarodową grupę zakupową Nexus Automotive International S.A. z siedzibą w Genewie. Komunikat kończy się zdaniem: „Nexus Automotive Int. to […]

Nowa międzynarodowa grupa zakupowa na polskim rynku. Branża komentuje.
Nowa międzynarodowa grupa zakupowa na polskim rynku. Branża komentuje.

Nexus Automotive International to nowa grupa zakupowa na rynku aftermarketowym. Wśród jej założycieli jest polski dystrybutor. Międzynarodowa grupa zakupowa Nexus Automotive International istnieje od 1 stycznia 2014 r. Zrzesza ona dystrybutorów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Na celowniku Nexusa są mniejsi oraz średniej wielkości dystrybutorzy. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej grupy, wśród założycieli […]

Autos w grupie Nexus Automotive
Autos w grupie Nexus Automotive

Polski dystrybutor części do pojazdów ciężarowych – Autos Sp. z o.o., wstąpił w szeregi nowej międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International. Nexus Automotive Internationa poinformował, że firma Autos Sp. z o.o. dołączyła do organizacji 1 stycznia 2015 r. Autos Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 grudnia 2014, 19:50 0 0

Za mali za słabi coś tam z początku pokażą ale na dłuższą metę będzie im ciężko

Odpowiedz

moto doktor, 22 grudnia 2014, 10:26 1 0

jak czytam "koncepcja warsztatowa" to już mi się śmiać chce: kupuj, zbieraj punkty a potem wymień je na wózek narzedziowy. Rok będę kupował zanim nazbieram na śrubokręty. Tak to wygląda.

Odpowiedz

zięć lewara, 22 grudnia 2014, 12:36 3 0

Czyli beda przekabacac EuroWarsztaty na swoja strone? zycze by byli koledzy grupowicze z Gdanska pokrzyzowali im szyki.

Odpowiedz