Warsztaty sieci Q Service Castrol wprowadzają gwarancję na silnik

7 czerwca 2022, 13:01

Sieć warsztatowa Q Service Castrol buduje swój wizerunek, by budzić wśród kierowców skojarzenia z zaufaniem i profesjonalizmem. Gwarancja na silnik Castrol” to jedna z ofert sieci, które mają za zadanie skłonić konsumentów, aby zaufali profesjonalistom zrzeszonym pod logiem tej organizacji.

Gwarancja na silnik w warsztatach Q Service Castrol to oferta, z której mogą skorzystać klienci tej sieci. Kierowcy, skuszeni promocją muszą wymienić w warsztacie należącym do sieci Q Service Castrol olej na Castrol EDGE, MAGNATEC lub GTX i niemal od razu będą mogli cieszyć się gwarancją od Castrol na silnik – przez rok lub 10 000 km od wymiany.

Zapewnienie oferty jest możliwe dzięki współpracy sieci Q Service z marką Castrol.

Jak zgłosić się do programu gwarancji?

Warsztaty należące do sieci Q Service Castrol, które są zainteresowane udziałem w programie „Gwarancja na silnik Castrol”, mogą zgłosić swój udział, wypełniając formularz, dostępny pod linkiem: https://qservicecastrol.eu/gwarancja-na-silnik/

„Gwarancja na silnik Castrol” umożliwia warsztatom Q Service Castrol utrwalenie relacji ze swoimi klientami oraz pozwala wzmocnić ich lojalności, dzięki zapewnieniu dodatkowej wartości:

  • oferta „Gwarancja na silnik Castrol” dedykowana jest wyłącznie klientom sieci Q Service Castrol,
  • oferta skierowana jest do klientów, których pojazd ma przebieg nie większy niż 150 000 km i jest nie starszy niż 12 lat,
  • gwarancja jest ważna przez 12 miesięcy lub do przebiegu 10 000 km.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!