Nowa strona internetowa Procodis France

26 marca 2013, 15:17

Francuska firma Procodis France – producent i dostawca części samochodowych, uruchomiła nową polskojęzyczną wersję strony internetowej.

Części Procodis France

Zestaw rozrządzu ProcodisWitryna jest dostępna pod adresem: www.procodisfrance.com. Można na niej zapoznać się z nowościami w ofercie firmy, m.in. zestawami rozrządu wraz z pompą wody.

Zestawy rozrządu zawierają pasek rozrządu, rolki napinające, prowadzące oraz pompę wody. Firma Procodis France oferuje ponad 180 zestawów rozrządu z pompą wody, które obejmują 85% europejskiego parku samochodowego.

Dowiedz się więcej

ContiTech prezentuje nowe zestawy z pompą wody
ContiTech prezentuje nowe zestawy z pompą wody

Od kwietnia 2013 r. ContiTech Power Transmission Group rozszerza swoją ofertę o 22 nowe zestawy „all-in-one” z pompą wody. Są one dedykowane do samochodów europejskich producentów i zawierają pasek rozrządu, rolki napinające, prowadzące oraz pompy wody. Produkty są przeznaczone do pojazdów marek Audi/Seat/Skoda/VW, BMW, Citroen/Peugeot, Chevrolet, Fiat/Alfa Romeo/Lancia, Nissan/Renault, Opel/Vauxhall/SAAB i Volvo. Kliknij, by pobrać […]

Zestaw z paskiem rozrządu i pompą wody od Metelli
Zestaw z paskiem rozrządu i pompą wody od Metelli

W czasie targów Automechanika 2012, grupa Metelli zaprezentowała swój nowy produkt. Jest to zestaw z paskiem rozrządu i pompą wodną. Kompleksowe rozwiązanie pozwala uniknąć problemów z poszukiwaniem elementów do wymiany rozrządu. 50. urodziny Metelli SPA i nowe produkty Zestaw jest sprzedawany za pośrednictwem firm Metelli, Graf i KWP.  Zawiera pompę wodną, pasek rozrządu oraz napinacze. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!