Nowa wiązka przewodów w ofercie Sentech

, 12 marca 2013, 11:45

GG Profits – producent przewodów ferrytowych „wire wound” marki Sentech, wprowadził do produkcji nową wiązkę przewodów zapłonowych. Jest ona przeznaczona do pojazdów marki Suzuki.

Wiązka Sentech dla Suzuki

Nowa wiązka Sentech składa się z dwóch przewodów zapłonowych zakończonych uniwersalną końcówką.

Indeks wiązki to 8610. Więcej szczegółów na temat nowości można uzyskać u producenta.

Dowiedz się więcej

„Nasze plany sięgają dalej niż na 2013 rok” – wywiad z prezesem GG Profits
„Nasze plany sięgają dalej niż na 2013 rok” – wywiad z prezesem GG Profits

Pabianicki GG Profits specjalizuje się w produkcji przewodów zapłonowych, które sprzedaje pod markami Sentech i Startech oraz pod markami odbiorców. O ofercie firmy, jej strategii oraz planach na przyszłość rozmawialiśmy z prezesem GG Profits, Dariuszem Gruszczyńskim. Główną działalnością Waszej firmy jest produkcja przewodów zapłonowych. Czy rzeczywiście posiadacie w ofercie produkty do wszystkich silników z zapłonem […]

GG Profits zmienia opakowania cewek Sentech
GG Profits zmienia opakowania cewek Sentech

Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie firma GG Profits pokazała nowe opakowania cewek Sentech. Ich wielkość dostosowano do rodzaju cewki. Różnorodne pudełka są przeznaczone do cewek zespolonych, kompaktowych, ołówkowych i szeregowych. Numery referencyjne w katalogu zaczynają się indeksem SCxxxx. Więcej informacji można znaleźć po zeskanowaniu poniższego kodu QR.

Wiązka przewodów Sentech do Subaru
Wiązka przewodów Sentech do Subaru

Sentech wprowadza kolejną wiązkę przewodów z rdzeniem ferromagnetycznym. Najnowszym produktem tej marki jest komplet przeznaczony do pojazdów Subaru Forester i Subaru Legacy. Wiązka składa się z 4 przewodów zapłonowych zakończonych uniwersalną końcówką. Dodatkowo w komplecie znajdują się specjalne rurki (tzw. peszle), służące do osłony kabli przed ich uszkodzeniem. Więcej informacji u producenta: marketing@sentech.pl.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!