Nowe katalogi Inter Cars SA

6 marca 2013, 14:16

Inter Cars SA wydaje kolejną edycję IC_Katalogu oraz elektroniczną wersję Katalogu Wyposażenia Warsztatowego. Nowa wersja IC_Katalogu to nie tylko więcej danych, ale również ulepszona obsługa programu.

IC_Katalog

Najnowsza, 24 edycja IC_Katalogu zawiera ponad 1 270 000 skatalogowanych referencji, z bazą zdjęć sięgającą 900 tysięcy ilustracji. Dane pochodzą od producentów części, producentów Inter Cars, zawierają również dane motocyklowe, LPG, dane dotyczące pojazdów agrotechnicznych, pojazdów amerykańskich oraz ogrzewania postojowego Defa.

Klienci Inter Cars SA mogą już korzystać z najnowszych danych wycen czasów napraw. Opcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników IC_Katalogu, posiadających konto w systemie On-Line. Dane te nie wymagają instalacji – pobierane są z IC chmury obliczeniowej i bezpośrednio prezentowane w IC_Katalogu klienta.

Dane katalogowe Inter Cars SA są dostępne w 14 językach dostępnych dla wszystkich spółek i klientów w całej Europie.

 

Katalog Wyposażenia Warsztatów

Najświeższy Katalog Wyposażenia Warsztatów zawiera wiele nowych narzędzi i urządzeń dla warsztatów z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz agro. Można znaleźć w nim również atrakcyjne promocje wybranych produktów.

Nowy Katalog dostępny jest również online: warsztat.intercars.com.pl/katalog

 

Dowiedz się więcej

Oświetlenie diodowe LED firmy Lumax w ofercie Inter Cars
Oświetlenie diodowe LED firmy Lumax w ofercie Inter Cars

Oferta Inter Cars SA powiększyła się o diodowe naświetlacze LED z wbudowanymi przetwornikami napięcia. Produkty Lumax w Inter Cars Oświetlenie można zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jest przystosowane do zasilania bezpośrednio z instalacji 230V. Trwałość naświetlaczy Lumax wynosi do 50 000 godzin, co daje prawie 6 lat ciągłego świecenia (24 godz. na […]

Koszulki za zakup klocków Beral w Inter Cars
Koszulki za zakup klocków Beral w Inter Cars

W Inter Cars rozpoczęła się sprzedaż premiowa kompletów klocków i okładzin szczęk hamulcowych marki Beral. Za zakupy można otrzymać t-shirty. T-shirty Beral Sprzedaż premiowa trwa od 11 marca do 30 czerwca 2013 r. Przy zakupie jednego kompletu klocków lub jednego kompletu okładzin szczęk hamulcowych, klient otrzyma t-shirt Beral. Uwaga: przy jednorazowym zakupie klient nie może […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!