Katalogi MANN-FILTER na rok 2013

27 lutego 2013, 12:53

Siedem tomów drukowanego katalogu MANN-FILTER na rok 2013 waży łącznie 6,7 kilograma. Najnowsza wersja jest dostępna już teraz w wersji drukowanej, internetowej, jako CD-ROM oraz aplikacja w sklepach iTunes i Play firmy Google.

Nowe katalogi MANN-FILTER

MANN-FILTER katalogW zielono-żółtym spisie umieszczono informacje o obszernym asortymencie MANN-FILTER. Za pomocą katalogu handlowcy i mechanicy znajdą szybko i w prosty sposób odpowiednie produkty do ponad 35 000 pojazdów i maszyn. Jego najnowsza wersja jest dostępna już teraz w wersji drukowanej, internetowej na stronie www.mann-filter.com, jako CD-ROM oraz aplikacja MANN-FILTER w sklepach iTunes i Play firmy Google.

Do wydania najnowszejwersji katalogu MANN-FILTER wykorzystano 260 ton papieru z recyklingu, pięć ton farby drukarskiej i 5 680 płyt drukarskich. Firma MANN-FILTER zadrukowała numerami katalogowymi, zamiennikami i zdjęciami łącznie około 109 milionów stron. Odpowiada to mniej więcej powierzchni czteropasmowej autostrady na odcinku 100 kilometrów. Interesujące informacje o powstawaniu katalogów  można znaleźć w filmie wideo na kanale MANN-FILTER w serwisie YouTube.

Paleta produktów MANN-FILTER pokrywa 97% zapotrzebowania rynku europejskiego, dzięki czemu w katalogu można odnaleźć właściwy filtr do niemal każdego modelu samochodu osobowego lub dostawczego. I tak w odniesieniu dla samego tylko rynku europejskiego w katalogu wyszczególniono łącznie ponad 4 300 wkładów filtracyjnych o jakości produktów montowanych fabrycznie. Znajdują one zastosowanie w ponad 35 000 pojazdów i maszyn, z czego 11 000 to samochody osobowe i dostawcze, 8 000 to ciężarówki i autobusy, 1 100 – motocykle, a 15 500 to pojazdy niesamochodowe i urządzenia przemysłowe. W roku 2013 MANN-FILTER uzupełnia swój obszerny katalog o 260 nowych typów filtrów. Ofertę uzupełnia dodatkowa ważna opcja, jaką jest 140 000 kodów zamienników, dzięki czemu na podstawie oryginalnych producenckich numerów części zamiennych lub numerów zamówieniowych konkurencji można znaleźć odpowiedni produkt MANN-FILTER.

Cały katalog podzielono na siedem tomów zgodnie z różnymi polami zastosowań. Dla przykładu osobny katalog filtrów obejmuje ofertę dla samochodów osobowych i dostawczych, inny dla ciężarówek i autobusów, a jeszcze inny dla pojazdów niesamochodowych. Ponieważ katalog wykorzystywany jest w wielu krajach, zawiera on osobne rozdziały wstępne w 14 różnych językach – od arabskiego po turecki. Właściwy spis w części głównej ma przejrzysty układ. Ponadto dzięki kodowi QR umieszczonemu na okładce katalogu można  łatwo wywołać stronę z internetowym katalogiem MANN-FILTER.

Poza wersją drukowaną katalog dostępny jest także na płycie CD, w wersji internetowej na stronie www.mann-filter.com oraz jako aplikacja MANN-FILTER w sklepach iTunes i Play firmy Google. Katalog internetowy z funkcją pobierania jest stale aktualizowany. Handlowcy i serwisy samochodowe mogą zamawiać nowe katalogi u autoryzowanych przedstawicieli marki MANN-FILTER lub bezpośrednio w firmie MANN+HUMMEL.

Dowiedz się więcej

Szybsza wymiana wkładu filtracyjnego MANN-FILTER
Szybsza wymiana wkładu filtracyjnego MANN-FILTER

Nowe uszczelnienie radialne do filtrów powietrza opracowane przez firmę MANN+HUMMEL zaskakuje mniejszą ilością komponentów. Dzięki specjalnemu zatrzaskowemu mechanizmowi zamykania obudowy, wymiana wkładu filtracyjnego MANN-FILTER trwa o wiele krócej niż w przypadku filtrów innych producentów. Nowy filtr powietrza składa się z trzech elementów: obudowy, pokrywy i wkładu filtracyjnego MANN-FILTER. Takie rozwiązanie umożliwia łatwe otwieranie obudowy filtra […]

Szybka wymiana wkładu filtracyjnego MANN-FILTER
Szybka wymiana wkładu filtracyjnego MANN-FILTER

Uszczelnienie radialne do filtrów powietrza opracowane przez firmę Mann+Hummel GmbH cechuje się mniejszą ilością komponentów. Dzięki zatrzaskowemu mechanizmowi zamykania obudowy, wymiana wkładu filtracyjnego marki MANN-FILTER trwa bardzo krótko. Zatrzaski zamiast śrub Nowy filtr powietrza firmy Mann+Hummel GmbH składa się z zaledwie trzech elementów: obudowy, pokrywy i wkładu filtracyjnego marki MANN-FILTER. Takie rozwiązanie umożliwia łatwe otwieranie […]

Konkurs MANN-FILTER
Konkurs MANN-FILTER

Zapraszamy do udziału w konkursie przygotowanym przez firmę Mann+Hummel GmbH. Aby zdobyć jeden z aż 20 zestawów przydatnych gadżetów wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań. 1. Ile referencji aktywnych posiada brand MANN-FILTER w swojej ofercie handlowej: a) 10 000 ref. b) 4 600 ref. c) 250 ref. d) 2 700 ref. 2. Jaka jest rożnica między […]

Superczyste filtry paliwa MANN-FILTER do bardzo wrażliwych układów wtryskowych
Superczyste filtry paliwa MANN-FILTER do bardzo wrażliwych układów wtryskowych

Nowoczesne silniki wysokoprężne oraz ich układy wtryskowe są bardzo wrażliwe na zanieczyszczenia i wodę zawartą w paliwie. Nawet cząsteczki o mikroskopijnej wielkości mogą uczynić duże szkody. W związku z tym pod marką MANN-FILTER oferowane są filtry paliwa charakteryzujące się dużą dokładnością filtracji i efektywnym usuwaniem wody. Filtry paliwa MANN-FILTER produkowane w pomieszczeniach czystych – clean […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!