Promocja warsztatowa: Liqui Moly Cię urządzi

29 września 2021, 23:09

Liqui Moly przygotowało na jesień promocję „Liqui Moly Cię urządzi”.

Do kogo skierowana jest promocja?

Promocja skierowana jest do warsztatów samochodowych.

Jakie nagrody można wygrać w promocji?

W promocji można wygrać szafę olejową, meble z beczek, a nawet barek zrobiony z maski Ursusa! Co równie ważne, wszystkie meble, oprócz barw Liqui Moly, mogą zawierać  elementy graficzne zgodne z życzeniem klienta. Oprócz mebli w promocji można wygrać także narzędzia, zabawki, sprzęt RTV i ubrania Liqui Moly.

Jakie są główne zasady akcji?

Zasady udziału w promocji i wygrywania cennych nagród są bardzo proste. Wystarczy kupować produkty Liqui Moly u oficjalnych dystrybutorów i rejestrować zakupy na stronie promocji. Każdy z produktów Liqui Moly ma swoją wagę punktową. Punkty można zamienić na cenne nagrody.

W czasie trwania promocji będziemy stale powiększać katalog nagród, jak również przygotowaliśmy liczne premie w postaci czasowego zwiększania przelicznika punktów czy obniżki poszczególnych nagród. Aby być na bieżąco, prosimy o częste zaglądanie na strony promocji.

Gdzie mogę się zarejestrować, aby wziąć udział w promocji i mieć dostęp do swojego konta?

Zapraszamy na stronę promocji gdzie znajdą Państwo szczegółowy regulamin i dostęp do katalogu nagród i rejestracji: https://liqui-moly.pl/promocja-warsztatowa-lm/

Artykuł sponsorowany Liqui Moly

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!