Nowe możliwości wyszukiwania części do samochodów osobowych i ciężarowych febi oraz dostępność katalogów online

28 listopada 2012, 10:42

Strona www.febi-parts.com zwiększyła swoją funkcjonalność. Pojawiły się nowe opcje wyszukiwania części, możliwe jest też tworzenie katalogów w formie PDF.

1. Lista wyników wyszukiwania do wydruku i zapisania w postaci pliku

Nowością jest możliwość drukowania lub zapisania do pliku PDF indywidualnej listy wyników wyszukiwania. Utworzenie odpowiedniego pliku PDF to tylko jedno kliknięcie, bez względu na zastosowany sposób wyszukiwania.

Przykład: Szukając dostępnych tarcz hamulcowych do samochodów marki Mercedes Benz w oknie bezpośredniego wyszukiwania części, można wpisać hasło „tarcza hamulcowa”, a następnie wybrać „filtrowanie według producentów” w celu ograniczenia wyników wyszukiwania z 579 do 101 produktów.

Po kliknięciu na ikonę PDF w prawym górnym rogu sekcji wyszukiwarki następuje otwarcie listy wyników wyszukiwania, którą można wydrukować lub zapisać do pliku. Lista wygląda w sposób następujący:

Przykład wyników wyszukiwania dla asortymentu febi

Można wybrać opcję wydruku/zapisu tylko pierwszej strony wyników wyszukiwania lub też pełnej listy.

Aby stworzyć jedną, pełną listę w postaci pliku PDF zawierającą wszystkie części z grupy ProKit, należy w oknie bezpośredniego wyszukiwania wpisać słowo „ProKit”

2. Wyszukiwanie części do samochodów ciężarowych

Katalogi części do samochodów ciężarowych w plikach PDF oraz wszystkie produkty przeznaczone do samochodów ciężarowych obecnie znajdują się na stronach internetowych: www.cars.febi-parts.com i www.truck.febi-parts.com.

Części zamienne do samochodów ciężarowych zostały umieszczone w oddzielnym katalogu on-line z możliwością bezpośredniego wyszukiwania. Ponadto, dostępne są wszystkie aktualne katalogi dedykowane samochodom ciężarowym również w wersji plików PDF.

W internetowym katalogu części do samochodów ciężarowych dostępne są wszystkie funkcje opisane w punkcie 1 i 2. W górnej części nagłówka można dokonać wyboru pomiędzy „katalogiem do samochodów osobowych” a „katalogiem do samochodów ciężarowych”.

Symbol samochodu osobowego lub ciężarowego wskazuje wybrany rodzaj wyszukiwarki.

3. Katalogi w formacie plików PDF

Wszystkie katalogi papierowe (samochody osobowe i ciężarowe) febi są dostępne on-line, na stronach internetowych firmy, w aktualnie obowiązujących wersjach.

Katalogi są aktualizowane na bieżąco i można je swobodnie zapisywać oraz drukować.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Kolejne nowości febi compact
Kolejne nowości febi compact

Firma febi opublikowała wrześniową i październikową edycję swoich nowości. W ofercie znalazły się części do popularnych samochodów osobowych i dostawczych. febi compact news – edycja 09/2012 i 10/2012 Na prawie czterdziestu stronach publikacji febi znalazła się długa lista części włączonych do oferty. Są one przeznaczone do samochodów marek: Alfa Romeo, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Mercedes […]

Nowe zestawy prętów stabilizatora febi
Nowe zestawy prętów stabilizatora febi

Producentom samochodów nie zawsze udaje się sztuka odpowiedniego zaprojektowania gumy stabilizatora oraz jej obejmy. Najczęściej po kilkudziesięciu tysiącach km wycierają się stalowe pręty stabilizatora. Należy wówczas wymienić drążek stabilizatora łącznie z gumowymi tulejami i stalowymi obejmami. Zestawy stabilizatorów z tulejami i łącznikami febi Stalowe pręty stabilizatora wycierają się w miejscach zamontowania gum i obejm. Żadne […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!