Akumulatory Galaxy Gold wyróżnione Medalem Europejskim

16 listopada 2012, 13:00

Akumulatory Galaxy Gold zostały wyróżnione tytułem ,,Medal Europejski 2012” przyznawanym przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Akumulatory Galaxy Gold od Autopart

Galaxy GoldProducentem wyróżnionych akumulatorów jest mielecka firma Autopart S.A. Wyróżnienie dla spółki odebrał współwłaściciel firmy, Marcin Bąk.

Nagrodzone medalem akumulatory Galaxy Gold wykonane są na bazie stopu wapniowo-srebrowego w technologii cięto-ciągnionej i charakteryzują się doskonałymi parametrami zarówno technicznymi jak i użytkowymi. Przeznaczone są głównie dla nowych samochodów z dużą ilością odbiorników energii, a także do pojazdów o dużej pojemności i mocy silnika. W gamie Gold znajdują się również akumulatory Super Heavy Duty, czyli przeznaczone do samochodów ciężarowych pracujących w ekstremalnych warunkach oraz do pojazdów dalekobieżnych.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem promującym ideę Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorstw. W konkursie nagradzane są produkty i usługi, które odpowiadają europejskim standardom. Nominowany produkt musi spełniać wymagane prawem normy. Istotna jest także dynamika firmy, zdobyte nagrody oraz certyfikaty.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Akumulatory na medal
Akumulatory na medal

Akumulatory GALAXY Hybrid produkowane przez mielecką firmę Autopart zostały wyróżnione Medalem Europejskim. Uroczysta gala XXII edycji konkursu o Medal Europejski odbyła się dnia 9 listopada w Warszawie. Firmę Autopart S.A. reprezentowała Prezes Zarządu Monika Bąk a Medal Europejski wręczyła Wiceminister Spraw Zagranicznych Grażyna Bernatowicz. Wyróżnienie to jest niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów […]

Autopart z tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013
Autopart z tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013

Firma Autopart S.A. z Mielca otrzymała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013. Tegoroczne wyróżnienie zostało przyznane spółce w kategorii ,,Partner Firm Zagranicznych”. Autopart S.A. nagrodzony Finał V edycji konkursu odbył się 20 września 2013 r. w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie. Jury wyłoniło 71 firm z całej Polski w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!