Profesjonalne czyszczenie maszyn i urządzeń. Czyściwa na każdą okazję

14 listopada 2012, 15:38

Do profesjonalnego czyszczenia maszyn i urządzeń niezbędne są czyściwa charakteryzujące się trwałą jakością i dużą zdolnością czyszczenia. Czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku wchłaniają duże ilości cieczy, niemal nigdy się nie rwą i mogą być stosowane wielokrotnie. Firma MEWA od ponad stu lat oferuje czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych, w systemie polegającym na przygotowaniu czyściwa dla klienta, odbieraniu czyściwa zużytego, jego praniu a następnie ponownym dostarczaniu.

Niezaprzeczalną zaletą czyściw tekstylnych firmy MEWA jest ich zdolność do absorbowania cieczy w rekordowym czasie, i to w ilości równej dwuipółkrotnej wagi czyściwa. Czyściwa typu Mewatex oferowane są w różnych grubościach, w zależności od ich zastosowania – od nadzwyczaj trwałych i charakteryzujących się dużą zdolnością wchłaniania cieczy, przeznaczonych do usuwania dużych zanieczyszczeń, aż po delikatne czyściwa do pielęgnacji wrażliwych powierzchni.

Zależnie od rodzaju zastosowania, klient ma zatem do dyspozycji optymalny materiał do czyszczenia maszyn i urządzeń w swoim zakładzie. Stosownie do rodzaju powierzchni przeznaczonej do czyszczenia, firma MEWA oferuje cztery rodzaje czyściwa zróżnicowanej jakości. Mewatex – trwałe czyściwo odpowiednie wszędzie tam, gdzie trzeba usunąć zanieczyszczenia spowodowane olejami, farbą, rozpuszczalnikami lub tłuszczami. Nawet przy ekstremalnym użytkowaniu czyściwo to doskonale zachowuje swe właściwości. Mewatex Plus to czyściwo przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń powstałych na delikatnych powierzchniach. Do delikatnego czyszczenia i polerowania wrażliwych powierzchni szczególnie dobrze nadaje się czyściwo Mewatex Ultra. Natomiast wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność czyszczenia nadzwyczaj delikatnych wyrobów, świetnie sprawdza się czyściwo Mewa Protex – także pod względem ekonomicznym.

Dzięki zaawansowanej ekologicznej technologii czyściwa firmy MEWA – w przeciwieństwie do papieru – usuwają oleje i tłuszcze w sposób całkowity, a jedno czyściwo może być wykorzystane niemal 50 razy. W skali europejskiej pozwala to rocznie znaczne zredukować ilości niebezpiecznych i uciążliwych odpadów. Poza tym firma MEWA jako godny zaufania partner oferuje swoim klientom rozbudowaną sieć zaopatrzenia i perfekcyjną logistykę. Stanowi to gwarancję, nie tylko ekologicznego podejścia i sumiennej kontroli jakości, ale także niezawodnych dostaw.

Firma MEWA posiada 42 placówki w całej Europie. Oferuje usługi typu full-service w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, czyściw tekstylnych, wycieraczek do butów i mat olejowych, oraz artykułów BHP. 4300 pracowników obsługuje ponad 160 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2011 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 489 mln euro. Założona w 1908 roku firma MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku jury pod przewodnictwem Bernda Venohra, profesora ekonomii z Berlina, zakwalifikowało firmę MEWA do grona niemieckich liderów rynku.

www.mewa-service.pl

Opublikowane przez: Redakcja
Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę MEWA Textil-Service

Dowiedz się więcej

Ekologiczna recepta na plamy
Ekologiczna recepta na plamy

Tekstylne maty wchłaniające Mewa Multitex potrafią wchłonąć znaczne ilości cieczy. Mata o wadze 600 g zasysa do 3 litrów oleju silnikowego, rozpuszczalnika czy płynu chłodzącego. Mata Multitex absorbuje plamy oleju, kałuże wody oraz wszelkie wycieki. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzek w warsztatach oraz do zbierania cieczy z wycieków w miejscach napraw. Tekstylna mata wchłaniająca […]

System zarządzania tekstyliami przemysłowymi MEWA
System zarządzania tekstyliami przemysłowymi MEWA

Firma MEWA oferuje autorski system tekstyliów wielokrotnego użytku. Jest on oparty na zasadzie kompletnego serwisu, polegającego na dostarczaniu czyściwa, odbieraniu go, praniu i ponownym dostarczaniu do klienta. Czyściwa wielokrotnego użytku od MEWA System tekstyliów wielokrotnego użytku pomaga utrzymać lub poprawić przepływ pracy, wszędzie tam, gdzie maszyny i urządzenia muszą być regularnie czyszczone lub gdzie trzeba […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!