Ekologiczna recepta na plamy

23 lipca 2012, 10:17

Tekstylne maty wchłaniające Mewa Multitex potrafią wchłonąć znaczne ilości cieczy. Mata o wadze 600 g zasysa do 3 litrów oleju silnikowego, rozpuszczalnika czy płynu chłodzącego.

Mata Multitex absorbuje plamy oleju, kałuże wody oraz wszelkie wycieki. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzek w warsztatach oraz do zbierania cieczy z wycieków w miejscach napraw.

Tekstylna mata wchłaniająca waży 600 g, ma rozmiary 60 na 90 cm i jest w stanie wchłonąć od 2,5 l do 3,0 l cieczy. Rozlane płyny są gromadzone w rdzeniu ssącym. Kilka mat, ułożonych jedna obok drugiej, umożliwia zabezpieczenie większej powierzchni powierzchnię.

Mata olejowa Multitex wchłania plamy oleju, kałuże wody i wycieki Mata Multitex zasysa do trzech litrów cieczy – czy to będą oleje silnikowe i przekładniowe, czy rozpuszczalniki, czy też ciecze chłodząco-smarujące lub ługi.

Mata jest przeznaczona do wielokrotnego zastosowania dzięki temu, że jest prana. To ekonomiczne rozwiązanie dla zakładów i przedsiębiorstw, które chcą uniknąć niebezpiecznych odpadów i nakładów związanych z ich usuwaniem. Multitex nie są odpadami w rozumieniu ustawy o odpadach – w odstępach czasowych ustalonych w umowie z klientem, są odbierane przez firmę Mewa, która pierze je w ekologiczny sposób, a następnie ponownie transportuje do klienta.

Więcej szczegółów na www.mewa-service.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Konkurs Nissens
Konkurs Nissens

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie firmy Nissens. Trzech szczęśliwców stanie się posiadaczami iPodów oraz gadżetów. Aby zdobyć jeden z trzech zestawów nagród, składających się z odtwarzacza Apple iPod Shuffle 6gen 2GB oraz gadżetów Nissens (czapka baseballówka, smycz, długopis, podkładka pod mysz z USB), należy jak najdokładniej odpowiedzieć na poniższe pytania. Pytania konkursowe 1. Do […]

Profesjonalne czyszczenie maszyn i urządzeń. Czyściwa na każdą okazję
Profesjonalne czyszczenie maszyn i urządzeń. Czyściwa na każdą okazję

Do profesjonalnego czyszczenia maszyn i urządzeń niezbędne są czyściwa charakteryzujące się trwałą jakością i dużą zdolnością czyszczenia. Czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku wchłaniają duże ilości cieczy, niemal nigdy się nie rwą i mogą być stosowane wielokrotnie. Firma MEWA od ponad stu lat oferuje czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych, w systemie polegającym na przygotowaniu czyściwa dla […]

System zarządzania tekstyliami przemysłowymi MEWA
System zarządzania tekstyliami przemysłowymi MEWA

Firma MEWA oferuje autorski system tekstyliów wielokrotnego użytku. Jest on oparty na zasadzie kompletnego serwisu, polegającego na dostarczaniu czyściwa, odbieraniu go, praniu i ponownym dostarczaniu do klienta. Czyściwa wielokrotnego użytku od MEWA System tekstyliów wielokrotnego użytku pomaga utrzymać lub poprawić przepływ pracy, wszędzie tam, gdzie maszyny i urządzenia muszą być regularnie czyszczone lub gdzie trzeba […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!