Przyrząd do ustawiania reflektorów Teco w ofercie Świstowski S.A.

31 października 2012, 13:59

Oferta firmy Świstowski S.A. powiększyła się o cyfrowy przyrząd do ustawiania reflektorów firmy Teco – HL-200. Za pomocą urządzenia można ustawić każdy typ reflektorów dowolnego pojazdu.

Uniwersalny przyrząd do ustawiania reflektorów od Teco

Teco HL-200HL-200 firmy Teco jest wyposażony w tester optyczny z pozycjonującym lustrem, służącym do ustawienia świateł poziomo oraz pionowo w stosunku do osi pojazdu.

Pomiaru natężenia wiązki światła dokonuje się za pomocą cyfrowego luksomierza. Głowica pomiarowa zamontowana jest na kolumnie, wyposażonej w skalę metryczną. Przyrząd można łatwo przemieszczać dzięki wózkowi z trzema gumowymi kółkami.

Oferowany model jest w pełni przystosowany do obowiązujących w Polsce przepisów. Posiada specjalny certyfikat.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Wyposażenie warsztatowe Best w ofercie Świstowski S.A.
Wyposażenie warsztatowe Best w ofercie Świstowski S.A.

Firma Świstowski S.A. nawiązała współpracę z firmą Best wprowadzając do oferty wybrane produkty tej marki. Jedną z oferowanych przez firmę Świstowski S.A. nowości jest montażownica BEST T626R, z kolumną odchylaną do tyłu, wyposażona w przystawkę do obsługi kół sztywnych i niskoprofilowych. Duży rozmiar stołu umożliwia obsługę kół samochodów osobowych oraz dostawczych. Jakość materiałów, oraz precyzja […]

Ciężarki stalowe klejone w formie rolki – nowość w ofercie Świstowski
Ciężarki stalowe klejone w formie rolki – nowość w ofercie Świstowski

W ofercie firmy Świstowski pojawił się nowy produkt. Jest to praktyczna rolka z klejonymi ciężarkami stalowymi. Rolka z ciężarkami praktyczniejsza od pasków Rolka złożona jest z tysiąca kostek stalowych o gramaturze 5 g każda, zabezpieczonych powłoką antykorozyjną. Zostały one naklejone na taśmę samoprzylepną. Powłoka zabezpieczająca odporna jest na uszkodzenia mechaniczne, nie odpryskuje pod wpływem uderzeń. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!