Znamy zwycięzcę konkursu Brembo

, 9 października 2012, 13:56

Odwiedzający stoisko Brembo w trakcie ostatnich targów Automechanika wybrali najlepiej udekorowana tarczę hamulcową spośród 10 zgłoszonych do finałowej części konkursu. Zwycięska tarcza nosi nazwę „No Limits”.

O konkursie pisaliśmy w tym artykule. Brali w nim udział studenci i młodzi artyści niemieckich szkół projektowych. Mieli za zadanie stworzyć dzieło sztuki na tarczy hamulcowej Brembo, przy użyciu farb i innych dowolnych materiałów. Przez cały tydzień targowy goście głosowali na prace za pośrednictwem dwóch iPad-ów ustawionych na stoisku.

Wygrała tarcza nazwana „No limits” Już sama nazwa nawiązuje do charakterystycznego dla Brembo nieustannego dążenia do doskonałości.

Konkurs „Art is a disc" trwał nie tylko na stoisku we Frankfurcie, ale także w internecie – fani na stronie Facebook Brembo także mogli wybierać najlepsza tarczę. Zwycięskie dzieło nosi nazwę Unfinished.

Nie tylko twórca No Limits wygrał w tym konkursie: Zdjęcie zwycięskiej tarczy zostało umieszczone losowo w pudełku z tarczami Brembo malowanymi w technologii UV. Mechanik, który je znajdzie wygra szafkę Brembo na rolkach, wyposażoną w kompletny zestaw narzędzi dla profesjonalnego serwisu układów hamulcowych.

Dowiedz się więcej

Sztuka na tarczach Brembo
Sztuka na tarczach Brembo

Podczas targów Automechanika we Frankfurcie, firma Brembo prezentowała na swoim stoisku ciekawą ekspozycję – tarcze hamulcowe malowane w technologii UV, które posłużyły jako płótno dla młodych artystów. Wystawę można było zobaczyć nie tylko we Frankfurcie, ale także w Internecie – prace biorące udział w konkursie „Art is a disc” były prezentowane na facebookowym fanpage’u Brembo. […]

Nowe malowane tarcze Brembo
Nowe malowane tarcze Brembo

W ciągu ostatnich dwóch lat, Brembo potroiła liczbę malowanych tarcz hamulcowych. Początkowo dostępne były one tylko dla topowych modeli, ale dzięki rozwojowi technologii UV, dostępność została rozszerzona do ponad 440 pozycji i tym samym obejmuje większość pojazdów na europejskich drogach. Brembo, rozwinął możliwości produkcji malowanych tarcz zarówno dla producentów pojazdów , jak i dla rynku […]

Aplikacja z katalogiem Brembo dla smartfonów i tabletów
Aplikacja z katalogiem Brembo dla smartfonów i tabletów

Firma Brembo stworzyła aplikację Brembo Parts, stworzoną z myślą o osobach prowadzących działalność w branży części zamiennych. Ułatwia ona dostęp do katalogu części zamiennych Brembo z urządzeń mobilnych. Aplikacja jest dostępna na urządzenia iPhone oraz iPad. Przygotowywana jest też wersja na urządzenia z Androidem. Brembo Parts umożliwia wyszukiwanie produktów na podstawie modelu samochodu. Pomaga też […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!