Nagrody za wiedzę

29 sierpnia 2012, 11:42

Redakcja MotoFocus wspólnie z Forum–Mechanika.pl podczas tegorocznych Targów Inter Cars zorganizuje ciekawy konkurs, w którym nie tylko będzie można wygrać nagrody, ale również poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów wystawców.

Zwiedzaj targi, zdobywaj wiedzę, wygrywaj nagrody!

Konkurs będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na 5 pytań dotyczących produktów wystawców eksponowanych na targach. Formularze do udziału w konkursie będzie można pobrać na jednym z dwóch stoisk
Forum–Mechanika. Prawidłowe odpowiedzi można znaleźć na stoiskach wystawców.

Wiedza zdobyta na Targach z pewnością przyda się w codziennej pracy, a jej pozyskanie w trakcie imprezy pozwoli wygrać atrakcyjne upominki w konkursie.

Nagrodą główną jest 47-elementowy zestaw narzędzi Gedore ufundowany przez firmę febi. Zapraszamy do aktywnego udziału w zabawie!

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2012 – finał już w ten weekend
MotoInnowacje 2012 – finał już w ten weekend

W tym roku nasza redakcja organizuje drugą edycję konkurs MotoInnowacje. Finałowe głosowanie na produkty oraz elementy wyposażenia warsztatowego odbędzie się już w ten weekend podczas 12. Targów Inter Cars. Głównym celem konkursu jest zwrócenie uwagi odwiedzających targi na produkty wystawców – szczególnie na zastosowane innowacyjne rozwiązania, które rozwiązują problemy i ułatwiają codzienną pracę mechaników. Do finałowego głosowania na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!