TRW: płyn hamulcowy za złotówkę

4 lipca 2012, 13:51

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2012 roku trwa promocja TRW: do każdego kompletu tarcz hamulcowych tej marki zakupionego wraz z dowolnym kompletem klocków hamulcowych TRW kupujący otrzyma 1 litr płynu hamulcowego DOT 4 PFB401 tylko za 1 złotówkę.

Promocja ta łączy się z bieżącą kampanią reklamową TRW, mająca na celu podkreślenie znaczenia  segmentu hamulców bębnowych i układów uruchamiających, w tym także płynów hamulcowych.

Szczegóły promocji dostępne w sieci dystrybucji produktów TRW:

http://www.trwaftermarket.com/pl/Dystrybutorzy/

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Obsługa układu hamulcowego to nie tylko wymiana klocków i tarcz
Obsługa układu hamulcowego to nie tylko wymiana klocków i tarcz

Powszechnie wiadomo, iż wykorzystywanie w czasie przeglądów okresowych części zamiennych o wysokiej jakości jest bardzo istotne. Jakość użytych do naprawy części staje się szczególnie istotna w czasie obsługi układów bezpośrednio odpowiedzialnych za bezpieczeństwo takich jak np. układ hamulcowy. Warto wspomnieć przy tej okazji o konieczności okresowej kontroli i wymianie płynu hamulcowego. Z badań wynika, że […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 2 sierpnia 2012, 1:08 0 0

To dlaczego nie jest dostarczany z kompletem tarcz .

Odpowiedz