Saga Auto dystrybutorem SUN

11 czerwca 2012, 13:47

Od maja 2012 r. Saga Auto jest oficjalnym dystrybutorem marki SUN w Polsce. SUN to jeden z największych japońskich producentów pasków rozrządu. Firma ta produkuje pod marką „Unita” paski na pierwszy montaż do pojazdów marek Subaru, Mitsubishi i Mazda.

Po raz pierwszy na rynku wtórnym dostępne są paski wykonane w najnowszej technologii, opartej na zastosowaniu domieszki poliamidu. Do tej pory były one dostępne tylko w oryginalnych produktach sieci dealerskich Mazdy czy Mitsubishi. Paski SUN, w których zastosowano tę technologię, charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Są one stosowane w takich modelach, jak Mazda 6 Diesel czy Mitsubishi L200 Diesel.

Wszystkie paski SUN są produkowane w japońskich fabrykach, gdzie spełnione są normy jakościowe: ISO/TS 16949, ISO 9001, JIS-Q9001.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Promocja urządzeń firmy SUN w Best Products
Promocja urządzeń firmy SUN w Best Products

Testery diagnostyczne SUN Solus Pro oraz automatyczna stacja do obsługi klimatyzacji SUN KoolKare Blizzard QTECH już teraz dostępne są w firmie Best Products w promocyjnych cenach. Promocyjna oferta testerów Solus Pro obejmuje gratisowy pakiet okablowania 16-pin Lite to All – testery zarówno w wersji polskojęzycznej, jak i International. Zestaw okablowania o wartości 399 € netto […]

Japko – nowa linia produktów w Saga Auto
Japko – nowa linia produktów w Saga Auto

Saga Auto nawiązała współprace z firmą Japan Parts, włoskim dystrybutorem części do samochodów azjatyckich, który zdecydował się na wprowadzenie na polski rynek swojej najnowszej linii – Japko. Jak poinformował dystrybutor, marka Japko jest najwyżej pozycjonowanym produktem w ofercie włoskiej firmy. Części pakowane w opakowania Japko pochodzą od sprawdzonych dostawców z Azji i Europy. W maju […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 czerwca 2012, 20:29 0 0

gratulacje widać rozwój

Odpowiedz

Anonim, 18 czerwca 2012, 9:11 0 0

dobre paski!

Odpowiedz