Japko – nowa linia produktów w Saga Auto

31 maja 2012, 9:48

Saga Auto nawiązała współprace z firmą Japan Parts, włoskim dystrybutorem części do samochodów azjatyckich, który zdecydował się na wprowadzenie na polski rynek swojej najnowszej linii – Japko.

Jak poinformował dystrybutor, marka Japko jest najwyżej pozycjonowanym produktem w ofercie włoskiej firmy. Części pakowane w opakowania Japko pochodzą od sprawdzonych dostawców z Azji i Europy.

W maju magazyn Saga Auto powiększył się o blisko 1.000 nowych referencji ze znakiem firmowym „Japko” i w najbliższych miesiącach będzie dalej rozwijany i uzupełniany.

Produkty spod znaku firmowego „Japko” widoczne są w programie TecDoc. Jednocześnie program SagaBaza umożliwia wyszukiwanie wybranych referencji po jednym z trzech oznaczeń: Ashika, Japanparts i Japko.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Saga Auto dystrybutorem SUN
Saga Auto dystrybutorem SUN

Od maja 2012 r. Saga Auto jest oficjalnym dystrybutorem marki SUN w Polsce. SUN to jeden z największych japońskich producentów pasków rozrządu. Firma ta produkuje pod marką „Unita” paski na pierwszy montaż do pojazdów marek Subaru, Mitsubishi i Mazda. Po raz pierwszy na rynku wtórnym dostępne są paski wykonane w najnowszej technologii, opartej na zastosowaniu […]

Linki hamulcowe Ashika w Hipol
Linki hamulcowe Ashika w Hipol

Firma Hipol wprowadziła do swojej oferty kompletną gamę linek hamulcowych Ashika. Duża szerokość linii i jej pełna dostępność gwarantują pokrycie dla większości aut japońskich i koreańskich – zarówno egzemplarzy z ostatnich lat, jak i leciwych. Wybrane artykuły z gamy marki Ashika w firmie Hipol: Numer Nazwa Marka  Model 131-04-402 LINKA HAMULCA RĘCZNEGO /LEWA HONDA ACCORD  […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 maja 2012, 11:27 0 -3

Niech jak najszybciej wejdą nowe przepisy o homologacji bo zaleją nas całym tym badziewiem

Odpowiedz

Anonim, 2 czerwca 2012, 17:21 0 -3

kiedy wchodza? coraz wiecej badziewia u nas

Odpowiedz

Anonim, 3 czerwca 2012, 13:39 0 -4

Rozumiem, że jak z górnej półki to trzeba po nie sięgać z drabiny.

Odpowiedz

Anonim, 4 czerwca 2012, 11:01 0 -4

Nieźle kolejny brand syfu ASHIKA , JAPANPARTS ale zalewają rynek śmieciami.Jednak Saga dołącza kolejny badziew tak jak Hipol i Geparts.hahahaha

Odpowiedz

Anonim, 4 czerwca 2012, 17:14 0 -2

O tej porze roku japka są już nie świeże ;)
No chyba, że te z chłodni, podtrzymywane chemicznie.
Sorry za żart, ale nie mogłem się powstrzymać :)
"lewar"

Odpowiedz

Anonim, 5 czerwca 2012, 10:01 0 -1

Z tymi japkami to dałeś, kolega wyżej ma drabinę.

Odpowiedz