Promocja „Gala Mistrzów Warsztatu” zakończona

16 maja 2012, 13:29

15 maja 2012 r. zakończyła się największa akcja promocyjna Inter Cars SA – Gala Mistrzów Warsztatu. Rywalizacja dobiegła końca, ale to nie koniec emocji. Najlepsi spotkają się w dniach 15-17 czerwca podczas Gali Mistrzów Warsztatu w Karpaczu i wyjadą stamtąd samochodami Ford Fiesta.

Lista klientów, którzy zdobyli zaproszenia na Galę Mistrzów Warsztatu, zostanie oficjalnie ogłoszona 23 maja br. na stronie www.GMW.intercars.com.pl Zapraszamy!

1200 osób zostanie zaproszonych na Galę Mistrzów Warsztatu. Dziewięciu klientów, którzy zdobyli największą liczbę punktów, wyjedzie z Gali Fordami Fiesta – podobnie jak trzej, którzy zwyciężą w losowaniu podczas imprezy w Karpaczu. Będą to trzy dodatkowe samochody ufundowane przez głównych sponsorów promocji: BOSCH, CASTROL, RUVILLE. Oprócz samochodów, wśród nagród, klienci otrzymali jeszcze w trakcie promocji: smartfony, laptopy i bony zakupowe.

Dla gości Gali Mistrzów Warsztatu Inter Cars przygotował wiele atrakcji i konkursów. Zapraszamy do korzystania z hotelowej oferty i wypoczynku w SPA. Gościem specjalnym Gali będzie Jerzy Dudek, który na spotkaniu opowie o emocjach towarzyszących mu w czasie największych meczów, jakie rozegrał w karierze oraz przedstawi Państwu swoją nową książkę, która już wkrótce ukaże się w całej Polsce. Ale to nie koniec! Każdy będzie miał szansę zmierzyć się ze zwycięzcą Ligi Mistrzów 2005 roku w futbolowych zabawach i konkurencjach. Nie zabraknie też czasu na pamiątkowe zdjęcia i dedykacje.

Tegoroczną Galę Mistrzów Warsztatu uświetnią występy znanych gwiazd: Maciej Maleńczuk (piątek 15.06.2012 r.), Kabaret Neo-Nówka, Perfect (Sobota 16.06.2012 r.).

Szczegółowy program spotkania znajdziecie Państwo w dwumiesięczniku Wiadomości Inter Cars SA nr 43, już w przyszłym tygodniu. Elektroniczną wersję wydania (e-wydanie) znajdziecie Państwo na stronie www.intercars.com.pl

Do zobaczenia na Gali mistrzów Warsztatu już 15 czerwca w Karpaczu!


Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Inter Cars podaje kolejne informacje na temat wygranych!
Inter Cars podaje kolejne informacje na temat wygranych!

Co dwa tygodnie publikowane są kolejne rankingi promocji Gala Mistrzów Warsztatu dla klientów Inter Cars SA. Na stronie www.GMW.intercars.com.pl można sprawdzać aktualną pozycję w rankingu, a od niedawna – uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, poprzez zakładkę „Pytania”. Do wygrania jest aż 12 Fordów Fiesta. Miejsce w rankingu i dystans pozostały do nagrody głównej można […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!