MaxLife Coolant – Multi Promocja Valvoline

20 października 2004, 0:00

15 października 2004r. Firma Valvoline wprowadziła na polski rynek nowy produkt płyn chłodniczy MaxLife Coolant, który jest rozszerzeniem rodziny MaxLife – produktów opracowanych specjalnie do samochodów z większym przebiegiem. Wprowadzeniu na rynek płynu MaxLife Coolant towarzyszy Multi Promocja w ramach której, klienci wymieniający syntetyczne i półsyntetyczne oleje i płyn chłodniczy Valvoline otrzymują gratis wszechstronnym środek smarno-ochronny MultiSpray WD Fluid.
MaxLife Coolant
to najnowszy płyn chłodniczy Valvoline przewyższający wymagania wiodących producentów samochodów. Został opracowany specjalnie by wydłużyć życie silnika samochodów z większym przebiegiem (powyżej 100.000 km). Unikalna, opatentowana przez Valvoline technologia oparta na kwasach organicznych (OAT – Organic Acid Technology) płynu chłodzącego MaxLife Coolant sprawia, że chroni on przed korozją wszelkie metalowe elementy układów chłodzenia, łącznie z aluminiowymi. Co więcej, wyjątkowa formuła chemiczna płynu pozwala na oczyszczanie układów chłodzenia z osadów, kamienia i korozji, które powodują szereg awarii powstających na skutek przegrzania elementów silnika w starszych samochodach. Produkt ten może być stosowany w silnikach benzynowych i diesla zarówno samochodów osobowych, lekkich dostawczych jak i samochodów ciężarowych.
Zalety MaxLife Coolant:
– spełnia lub przewyższa wymagania wszystkich producentów samochodów,
– stworzony specjalnie do samochodów z większym przebiegiem,
– dzięki opatentowanej formule może być stosowany zarówno w samochodach osobowych, lekkich dostawczych jak i w samochodach ciężarowych,
– zwiększa transfer ciepła zapewniając ochronę silnika przed przegrzaniem,
– zapobiega powstawaniu i chroni przed korozją oraz osadami z twardej wody,
– zapewnia dobrą kondycję wszelkich elementów niemetalowych i uszczelnień,
– zabezpiecza przed zagotowaniem i zamarzaniem płynu w chłodnicy.
Może być stosowany w układach chłodzenia, dla których rekomendowane są AntiFreeze BS-6580, AntiFreeze Extra lub AntiFreeze Extreme.
Rodzina produktów MaxLife zawiera też inne produkty: olej silnikowy MaxLife 10W-40, płyn MaxLife ATF do przekładni automatycznych oraz dodatki czyszczące układ zasilania MaxLife Fuel System Cleaner i MaxLife Diesel System Cleaner.
Rozpoczęta 15 października Multi Promocja skierowana jest do sklepów i warsztatów oferujących produkty Valvoline. Przy zakupie 60L syntetycznego lub półsyntetycznego oleju Valvoline i 20L płynu MaxLife Coolant warsztaty i sklepy otrzymają gratisowe aerozole 200ml wszechstronnego środka smarno-ochronnego MultiSpray WD Fluid, które będą rozdawane klientom kupującym produkty Valvoline. Dodatkowo klienci otrzymają karnety z podziękowaniem za wizytę, a w punktach sprzedaży zawisną plakaty informujące o warunkach promocji i przedstawiające korzyści płynące z stosowania unikalnego płynu chłodniczego MaxLife Coolant.
Kierując się zasadą: “miły gest może wiele zdziałać” firma Valvoline namawia swych partnerów handlowych do budowania pozytywnych relacji z klientami. Drobny prezent podarowany klientom w podziękowaniu za skorzystanie z usług zostanie z pewnością przez nich doceniony.
Zamówienia w ramach Multi Promocji można składać w Valvoline Polska lub u Partnerów Handlowych Valvoline.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!