Nowy partner logistyczny Magneti Marelli Aftermarket Poland

20 października 2004, 0:00

We wrześniu bieżącego roku Magneti Marelli Aftermarket Poland , mając na względzie dobro swoich klientów, a przede wszystkim ich zróżnicowane i niejednokrotnie specyficzne potrzeby, powierzyła zarządzanie transportem części zamiennych z Włoch, prowadzenie magazynu centralnego oraz dostawy do Autoryzowanych Dystrybutorów na obszarze Polski firmie TNT Automotive Logistics Poland z siedzibą w Bielsku-Białej.
TNT jest obecna na polskim rynku od 1996 roku. Spółka zatrudnia obecnie ponad 400 osób zarządzając powierzchnią magazynową przekraczającą 85 tys.m2.
Firma specjalizuje się w zintegrowanej obsłudze logistycznej dla Klientów z sektora samochodowego. Działalność skoncentrowana jest zasadniczo na dwóch obszarach. Są to : zarządzanie łańcuchem dostaw zakładów produkcyjnych oraz gospodarka i obrót częściami zamiennymi i wyrobami gotowymi.
Centrum Dystrybucji części zamiennych w Bielsku-Białej pełni funkcję centralnego magazynu firmy Magneti Marelli Aftermarket Poland.
Autoryzowani Dystrybutorzy mają możliwość zamawiania części on-line, a dostawy realizowane są w trybie zwykłym i pilnym. Na powierzchni ok. 2000 m2 przeznaczonej do składowania produktów Magneti Marelli znajduje się około 8000 pozycji asortymentowych, zarządzanych przez system informatyczny, który umożliwia potwierdzenie dostępności towaru w czasie rzeczywistym.
Firma Magneti Marelli spodziewa się, że usprawnienie gospodarki magazynowej w dystrybucji części samochodowych wpłynie korzystnie na poprawę jakości usług i zadowolenie klienta.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!