Targi regeneracyjne APRA w Krakowie

, 12 kwietnia 2012, 11:47

Stowarzyszenie APRA (Automotive Parts Remanufacturers Association), zrzeszające do ponad 1000 firm z branży motoryzacyjnej na świecie, zaprasza na targi regeneracyjne do Krakowa. Będą one poświęcone regeneracji części samochodowych i potrwają od 23 do 25 kwietnia 2012 r.

Targi APRATargi

Targi odbędą się 23 kwietnia 2012 w godzinach 10:00 – 17:00 w hotelu Galaxy w Krakowie, przy ul. Gęsiej 22a. Weźmie w nich udział 50 zagranicznych i krajowych firm, które dostarczają komponenty do regeneracji oraz urządzenia testujące jak również firmy regenerujące części samochodowe i firmy dostarczające rdzenie (używane części) do regeneracji. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Sympozjum

24 kwietnia w hotelu Galaxy odbędzie się tradycyjne europejskie sympozjum poświęcone regeneracji części samochodowych.

Zwiedzanie zakładów

25 kwietnia będzie miało miejsce zwiedzanie zakładów Valeo w Czechowicach-Dziedzicach. Udział w konferencji i zwiedzaniu zakładów Valeo jest odpłatny i należy się zarejestrować. Szczegółowe informacje o targach oraz sympozjum na stronach internetowych APRA:
www.apra-europe.com/main.php?target=news&contentid=1439, www.apra.org
 

Dowiedz się więcej

Raport: Rynek części regenerowanych
Raport: Rynek części regenerowanych

Nowe, używane czy regenerowane? To pytanie stawia sobie wielu właścicieli samochodów borykających się z naprawą pojazdu. Regeneracja pozwala w sposób fachowy przywrócić „do życia” używane części, a ostatnimi czasy znajduje coraz większe grono zwolenników. Zajmują się nią m.in. dystrybutorzy, producenci, jak również firmy specjalizujące się w tej dziedzinie. Części samochodowe po profesjonalnej regeneracji posiadają identyczne […]

Regeneracja wtryskiwaczy CR w firmie Lauber
Regeneracja wtryskiwaczy CR w firmie Lauber

Firma Lauber uruchomiła regenerację wtryskiwaczy i pomp wysokiego ciśnienia Common Rail. Pozyskana technologia, w tym najbardziej zaawansowany III stopień naprawy, umożliwia profesjonalną regenerację zarówno części do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Regeneracja odbywa się w warunkach laboratoryjnych z wykorzystaniem najnowszych urządzeń testujących, na bazie oryginalnych podzespołów. Usługa jest objęta 12-miesięczną gwarancją. Wraz z uruchomieniem nowej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!