Postaw na klocki Breck i odjedź własnym Fiatem 500X!

5 czerwca 2019, 23:32

Klocki hamulcowe Breck dają Ci pewność, bezpieczeństwo i komfort. Są obecne na rynku już od 30 lat i spełniają najwyższe standardy jakości. Produkujemy je w Polsce, w najbardziej nowoczesnej fabryce materiałów ciernych, dzięki czemu nie mają sobie równych.

Teraz, wybierając markę Breck, masz szansę na wyjątkowe nagrody. W dniach 1-31 czerwca 2019 kup dowolne klocki hamulcowe Breck i zachowaj paragon. Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocja breck.pl i udziel odpowiedzi na dwa proste pytania. Będziemy oceniać poprawność i oryginalność wypowiedzi uczestników. Spróbuj, może to właśnie Twoja odpowiedź nas zachwyci.

Wystarczy jeden paragon, aby wziąć udział w konkursie. Zwycięzca odjedzie własnym Fiatem 500X. Do wygrania są również specjalne pakiety bezpieczeństwa o wartości 250 zł oraz 10 przedpłaconych kart o wartości 1000 zł, które możesz wykorzystać na dowolne zakupy.

Zaufaj marce Breck na drodze i weź udział w naszym konkursie!

Artykuł sponsorowany Breck

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Andy textar, 6 czerwca 2019, 11:22 0 -1

cena /jakosc....jestem na tak

Odpowiedz

rato, 8 lipca 2019, 15:00 1 0

Chętnie, tylko tyle, że ja z delfi biorę zawsze jakość lepsza.

Odpowiedz