II Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych

28 czerwca 2011, 14:15

Druga edycja Mistrzostw Polski firm aftermarketowych odbędzie się w dniach 20-26 marca 2012 roku w Hiszpanii. Formuła zawodów połączy konkurencje szybkościowe narciarstwa alpejskiego oraz prestiżowy turniej golfa.

II Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych, czyli Aftermarket Cup jest jedynym profesjonalnym projektem sportowym o zasięgu ogólnokrajowym, skierowanym do największych polskich firm polskiego rynku aftermarketowego. Mistrzostwa Polski poza aspektami czysto sportowymi mają na celu integrację i konsolidację uczestników rynku w duchu zdrowej, bezpiecznej i zarazem szlachetnej rywalizacji sportowej.

„Mistrzem Polski firm aftermarketowych 2011” został Pan Piotr Siłka z firmy Hart pokonując drugiego w klasyfikacji Wojciecha Rosłońca z firmy Moto Profil oraz Pana Krzysztofa Soszyńskiego z firmy Inter Cars, który zajął miejsce trzecie.

Na zawodników, którzy będą rywalizować o tytuł Mistrza Polski firm aftermarketowych 2012, czekać będą nowe wyzwania, jak dodanie turnieju golfowego.

Kolejny raz organizację tej imprezy wspiera Valeo. Obecnie trwają pracę nad uaktualnieniem dedykowanej strony internetowej www.aftermarketcup.pl.
 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 5 lipca 2011, 9:44 0 0

dyrektorzy i prezesi się bawią... fajnie poczytać, pooglądać fotki. ale co nam do tego szarym ludkom? :)

Odpowiedz