Pięć Skód do wygrania w Inter Cars SA

16 lutego 2011, 0:00

Wystarczy kupować produkty z oferty Inter Cars SA, aby mieć szansę na wygranie jednego z pięciu samochodów marki Skoda oraz zaproszenie na Galę Mistrzów Warsztatu. Aby zwiększyć szansę na wygraną, można kupować części z tzw. oferty dedykowanej, czyli części pochodzące od następujących dostawców: Bosch, Castrol, TRW, EVR, Filtron, SKF, NGK, Contitech, Federal Mogul, Delphi, Ate, LuK, Sachs, KYB, Knecht, Valeo. Promocja trwa od 14.02. do 23.04.2011r.

Punkty przyznawane są za zakup produktów z pełnej oferty IC, z wyłączeniem produktów z zakresu opon i narzędzi oraz urządzeń warsztatowych. Największą ilość punktów można jednak zdobyć decydując się na produkty z oferty dedykowanej.

Największa ilość zebranych punktów gwarantuje atrakcyjną nagrodę: Skodę Octavię RS. Zdobywcy kolejnych czterech miejsc odjadą Skodami Roomster. Kolejni w punktacji otrzymają zaproszenie na prestiżową Galę Mistrzów Warsztatu, która odbędzie się w Mikołajkach w dniach 13-15.05.2011r.

Ogólne zasady konkursu:
W okresie od 14.02. do 23.04.2011r. klient weźmie udział w dwóch konkurencjach:
1. Największa wartość zakupów.
2. Największy procentowy wzrost zakupów w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego danego Klienta.

W każdej z tych kategorii będzie można uzyskać maksymalnie 500 punktów, które będą przyznawane w następujący sposób:
– Za zajęcie pierwszego miejsca w danej konkurencji przyznane zostanie 500 punktów.
– Każde następne miejsce to o jeden punkt mniej, a więc klient, który zajmie 500. miejsce dostanie 1 punkt.
– Klient, który zajmie miejsce poniżej 500 nie dostanie żadnych punktów.

W przypadku, gdy zakupy w analogicznym okresie poprzedniego roku będą niższe niż 50 000 zł netto, wzrost sprzedaży będzie wyliczony w porównaniu do wartości progu 50 000 zł netto. W przypadku dostawców dedykowanych progi wynoszą odpowiednio:

Dostawca

Próg zakupowy

BOSCH

4000 zł netto

TRW AUTOMOTIVE

SACHS

3000 zł netto

FILTRON

2500 zł netto

EVR

CASTROL

2000 zł netto

CONTITECH

FEDERAL MOGUL
(MOOG, GLYCO, AE, GOETZE, FERODO, FM,
CURTY-PAYEN, BERAL)

DELPHI

1500 zł netto

SKF

LUK

KYB

VALEO

ATE

1000 zł netto

KNECHT

NGK

O zwycięstwie w konkursie decyduje łączna ilość zdobytych punktów we wszystkich konkurencjach oraz osiągnięcie progu zakupowego analogicznego do roku poprzedniego w ofercie ogólnej i dla minimum 8 dostawców. Jeśli będzie remis, wyższe miejsce zajmie ten klient, który wygeneruje wyższe zakupy netto we wszystkich punktowanych konkurencjach. Jednak warunkiem otrzymania nagrody jest terminowe uregulowanie wszelkich należności płatniczych wobec firmy.

Pełny regulamin promocji dostępny jest na www.intercars.com.pl

Gala Mistrzów Warsztatu
Inter Cars SA zaprasza swoich najlepszych klientów na spotkanie profesjonalistów, którzy prowadzą warsztaty naprawcze oraz tzw. sklepo-warsztaty. Gala odbędzie się w Mikołajkach w hotelu Gołębiewski, w dniach 13-15.05.2011r. Na pierwszy dzień zaplanowano debatę, w której uczestniczyć będą dostawcy, klienci oraz Zarząd Inter Cars SA. W sobotnie przedpołudnie rozpoczną się konferencje i szkolenia oraz możliwość spotkań indywidualnych. Wieczorem, 14.05, odbędzie się elegancka kolacja połączoną z programem artystycznym oraz zabawą.

W spotkaniu tym mogą jednak uczestniczyć wyłącznie najlepsi klienci Inter Cars SA, którzy uzyskują określone wyniki finansowe przy współpracy z Inter Cars SA. Więcej informacji na www.intercars.com.pl
 

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!