SKF na targach Automechanika 2018

15 września 2018, 12:18

SKF na targach Automechanika 2018 we Frankfurcie zaprezentowało m.in. rozwiązania z zakresu łożysk kulowych.

Rynkowi aftermarketu poświęcona była ekspozycja SKF na targach Automechanika 2018 we Frankfurcie nad Menem. W dniach od 11 do 15 września w hali nr 4 stoisko D11 zaprezentowane zostały rozwiązania z zakresu łożysk kulowych, mechanizmów rozrządu łańcuchowego i paskowego, pomp wody, jak i układu kierowniczego oraz zawieszenia. Część oferty, liczącej ponad 10 tysięcy referencji, przygotowana została w formie kompletnych zestawów. Dopełnieniem jest gama środków smarnych oraz narzędzi ułatwiający prawidłowy demontaż i montaż poszczególnych podzespołów.

Postęp technologiczny obejmuje również rozwiązania teleinformatyczne. Obecnie wyszukiwanie odpowiedniej referencji SKF opiera się na aplikacjach mobilnych lub identyfikacji za pomocą skanu kodu QR.

– Nasi inżynierowie systematycznie pracują nad nowymi rozwiązaniami i technologiami. Stąd też modyfikowane są nawet części, które trafiły już na pierwszy montaż czy aftermarket – mówi Karol Krasiński, Automotive Division, VSM Manager Poland – Na zbliżających się targach Automechanika we Frankfurcie przedstawimy wiele takich przykładów. Pokażemy też nowy asortyment produktów, co można potraktować w kategorii światowej premiery.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

jacek, 26 stycznia 2021, 8:36 0 0

CZY PODCZAS TARGÓW MÓWICIE ŻE WASZE ŁOŻYSKA POCHODZĄ Z FSK BEARING WUXI Z CHIN

Odpowiedz