Inter Parts sponsorem Orlen Mazury Grand Slam

28 lipca 2010, 0:00

Firma Inter Parts postanowiła wesprzeć turniej siatkówki plażowej zostając jednym ze sponsorów prestiżowego cyklu Swatch FIVB World Tour. Impreza ta należy do grona najlepiej rozwijających się wydarzeń sportowych na świecie. Turniej odbywa się w Starych Jabłonkach na terenie Hotelu Anders już od siedmiu lat.

Orlen Mazury Grand Slam – Swatch FIVB World Tour to jeden z piętnastu kobiecych i czternastu męskich turniejów rozgrywanych, jak co roku, w najciekawszych zakątkach świata – na plażach, nad jeziorami, w górach oraz w centrach wielkich metropolii. W 2010 roku World Tour będzie podróżował z Brazylii do Chin, poprzez całą Europę, by finiszować w Tajlandii. W Polsce w 2010 roku siatkówka na najwyższym poziomie gości dwukrotnie: w Mysłowicach (turniej już się odbył) i w Starych Jabłonkach, gdzie impreza ma dodatkowo rangę Wielkiego Szlema.

Inter Parts postanowiło wesprzeć organizatorów zawodów, stając się jednym ze sponsorów imprezy zaplanowanej na 2-8 sierpnia. Podczas tygodnia z siatkówką plażową, odwiedzający Stare Jabłonki będą mogli podziwiać Inter Parts Beach Girls – tancerki z egzotycznych Wysp Kanaryjskich, które są jedną z nieodzownych atrakcji dla wszystkich amatorów pięknych kobiet.

Dodatkowo, dla kibiców, którzy będą potrzebować przerwy w oglądaniu spotkań na piaszczystych boiskach, firma Inter Parts przygotuje mini pole golfowe Mazury Golf & Country Club, na którym będzie można popróbować swoich sił w grze w golfa na tzw. "putting greenie".

Więcej informacji o Orlen Mazury Grand Slam na www.worldtour.pl

Zdjęcia pochodzą z: www.fivb.com

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!