Filtry chroniące środowisko na targach Automechanika

, 28 lipca 2010, 0:00

Na targach Automechanika 2010 MANN-FILTER przedstawi swoje rozwiązania filtracyjne, które pomagają utrzymywać czystość środowiska – w tym rozszerzony program filtrów do roztworu mocznika i wody w układach SCR.

Kompaktowe filtry mocznikowe przyczyniają się do tego, że silniki wysokoprężne w samochodach ciężarowych i autobusach z układem selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) spełniają surowe wymogi normy emisji spalin Euro 6 w zakresie dopuszczalnych zawartości NOX. Filtry mocznikowe MANN-FILTER oddzielają z roztworu mocznika nawet najmniejsze zanieczyszczenia i cząstki wielkości kilku mikrometrów.

MANN-FILTER zaprezentuje również gamę swoich produktów obejmującą na całym świecie ponad 6000 typów filtrów do ponad 225000 zastosowań. Na potrzeby promocji MANN-FILTER oferuje profesjonalne wsparcie w obszarze sprzedaży i wiedzy fachowej, szkolenia produktowe oraz materiały reklamowe. Istotne wsparcie dla klienta oferuje również przejrzysty i prosty w użyciu system katalogowy MANN-FILTER, który zawiera całą ofertę produktów. Użytkownicy mogą znaleźć wszystkie ważne dane dotyczące MANN-FILTER na stronie www.mann-filter.de, na płycie CD z katalogiem oraz w formie drukowanej i wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!