Prestiżowa nagroda dla EXPOM Kwidzyn

21 lipca 2010, 0:00

Spółka EXPOM Kwidzyn Sp. z o.o. została laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2010 w kategorii produkt. Organizatorem konkursu było Forum Biznesu oraz wydawnictwo Gazeta Prawna. Konkurs zorganizowano pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskiego Forum ISO.

Przypomnieć należy, że rok 2009 oraz 2010 obfitował w Spółce w wiele wydarzeń i aktywności związanych z podnoszeniem jakości produktów oraz usług. Spółka wprowadziła wiele zmian w organizacji, wdrożyła system kontroli jakości na poszczególnych etapach procesu powiązany z identyfikacja odpowiedzialnych za proces pracowników, zainwestowała w urządzenia testujące najwyższej klasy.

W dniu 12 lipca wysiłki firmy w zakresie promowania jakości zostały nagrodzone. W tym dniu EXPOM Kwidzyn Sp. z o.o. otrzymał informację, iż został mu przyznany tytuł Laureata i Godła Najwyższa Jakość Quality International 2010 w kategorii QI produkt. Kapituła konkursu nagrodziła starania i osiągnięcia EXPOM Kwidzyn Sp. z o.o. związane z wdrażaniem i promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności Spółki ze szczególnym podkreśleniem jakości produktów oferowanych przez EXPOM.

Wręczenie nagrody odbyło się w dniu 15 lipca 2010 roku.

Od tej chwili Spółka ma prawo posługiwać się godłem Quality International 2010.

Więcej informacji o EXPOM Kwidzyn

EXPOM Kwidzyn jest regeneratorem rozruszników i alternatorów. Firma powstała w 1950 roku, a od 1962 rozpoczęła działalność regeneracyjną. W regeneracji posiada bogatą historię i doświadczenie. Od 1996 jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia APRA, zrzeszającego firmy regeneracyjne działające w branży motoryzacyjnej na całym świecie. EXPOM oferuje ponad 2400 referencji regenerowanych rozruszników i alternatorów do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników i maszyn rolniczych.

Od lipca 2007 firma EXPOM stała się częścią dużej rodziny firm należących do Spółki FOTA.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!