Ofensywa promocji Inter Parts

16 lutego 2010, 0:00

Firma Inter Parts rozpoczęła kolejne promocje. Tym razem dotyczą one grup towarowych TRW i Osram. Ponadto w szerokiej ofercie dystrybutora pojawiły się również nowe produkty.

W ramach promocji produktów TRW, klienci firmy mają szanse na otrzymanie atrakcyjnych kombinezonów jednoczęściowych i polarów. Za dokonanie skumulowanych zakupów netto na kwotę 12000 złotych w okresie promocji, odbiorca otrzyma 3 kombinezony robocze i polar. Za osiągnięcie progu 6000 złotych klient otrzyma kombinezon roboczy oraz polar. Promocja potrwa do 16 kwietna.

Kolejną akcją skierowaną do klientów jest promocja produktów Osram. W ramach akcji, za skumulowane zakupy netto żarówek Osram na kwotę 1000 złotych, odbiorca otrzyma bon Sodexo na kwotę 50 złotych. Promocja potrwa do 15 kwietnia 2010r. lub do wyczerpania zapasów.

Warto przypomnieć, że w Inter Parts wciąż trwają dwie inne akcje promocyjne.

W promocji, która kończy się 31 marca nagradzane są zakupy produktów Janmor i Castrol. 14 klientów z najwyższymi zakupami skumulowanymi netto weźmie udział w zawodach kartingowych oraz otrzyma profesjonalny kombinezon rajdowy z niespodzianką.

Natomiast w promocji produktów Lesjofors, Beru i Bilstein rankingowi zostaną poddani klienci, którzy dokonają zakupów we wszystkich trzech grupach produktowych na kwotę co najmniej 1000 złotych. Pierwszych pięciu odbiorców odbierze nowoczesne boroskopy, kolejnych 10 klientów otrzyma klucze udarowe, a następnych 20 zostanie nagrodzonych kluczami kątowymi. Zakończenie akcji planowane jest na 15 marca.


Nowości w ofercie

Dodatkowo w ofercie Inter Parts pojawiły się nowe produkty. Są to: sondy lambda firmy Vernet o numerach referencyjnych LS140132, LS140207, LS150167 i LS110122 oraz akumulatory Gigawatt firmy Bosch o przykładowych referencjach 0-185-754-512.

Szczegóły dotyczące akcji promocyjnych i nowości w ofercie, można uzyskać na stronie www.interparts.pl oraz u przedstawicieli handlowych.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!