Febi wspiera Dom Dziecka

27 stycznia 2010, 0:00

Już po raz czwarty podczas targów organizowanych przez Inter Cars S.A. firmie Febi udało się zebrać pokaźną kwotę na cel charytatywny. Zebrane fundusze zostały przeznaczone na wsparcie Domu Dziecka w Głusku.

Podczas ubiegłorocznych 9. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars S.A., firma Febi na swoim stoisku sprzedawała katalogi. Zgromadzone w ten sposób pieniądze przeznaczone zostały na Rodzinny Dom Dziecka w Głusku.

„Dzięki ofiarności odwiedzających targi udało nam się zebrać w tym roku 6 tys. złotych” – podkreśla Hubert Wójcik z firmy Febi. „Pieniądze w tym roku chcemy przeznaczyć na kolonie letnie dla dzieci oraz na nowe rowery” – powiedziała p. Teresa Rybka, właścicielka Rodzinnego Domu Dziecka.

Rodzinny Dom Dziecka w Głusku już od 7 lat opiekuje się dziećmi. Obecnie jest tam ośmioro dzieci, najmłodszy Andrzej ma 9 lat, najstarsza Agnieszka – 19. Firma Inter Cars S.A. już od kilku lat uczestniczy w tego typu przedsięwzięciach, wspierając m.in. Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym oraz Szpital Dziecięcy przy ul. Działdowskiej 1 w Warszawie.

Huber Wójcik z firmy Febi oraz przedstawiciele Inter Cars S.A. wręczają dzieciom czek na 6000zł.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!