Sachs: potwierdzone osiągi na drodze i torze wyścigowym

6 listopada 2017, 8:45

Wyróżnikiem bogatej historii marki Sachs są najnowsze rozwiązania technologiczne doceniane przez jej sympatyków. Przez dziesięciolecia marka Sachs rosła w siłę jako czołowy dostawca układów przeniesienia napędu i zawieszenia dla pojazdów osobowych i użytkowych,  transportu kolejowego, maszyn rolniczych i budowlanych, a także samochodów wyścigowych startujących w najbardziej wymagających cyklach międzynarodowych wyścigach. Nowa multimedialna kampania reklamowa ZF Aftermarket prezentuje niepowtarzalną przemysłową historię marki. 

– Nasze marki i stojące za nimi wartości są dla nas bardzo ważne, ponieważ działamy na wymagającym rynku aftermarketowym. ZF Aftermarket intensywnie wspiera swoje marki, zapewniając im spójny wizerunek i wysoką rozpoznawalność na całym świecie. – wyjaśnia Helmut Ernst, dyrektor zarządzający ZF Aftermarket. – Oddział ZF Aftermarket wykorzystuje doświadczenia inżynieryjne koncernu ZF na rynku  aftermarketowym, utrzymując tym samym pozycję lidera dostarczającego części dla ogólnoświatowych producentów pojazdów. Nasza firma charakteryzuje się kompleksowym portfolio produktów i usług w sektorze układów przeniesienia napędu i zawieszenia. – dodaje.

Pierwsza część nowej kampanii Sachs koncentruje się wokół BMW M4 DTM wyposażonego w sprzęgło karbonowe Sachs przeznaczone dla pojazdów biorących udział w wyścigach DTM (Deutsche Tourenwagen Masters) odbywających się w Niemczech. Wysokiej jakości materiały, niezawodność i długa żywotność sprawiają, że to sprzęgło zostało opracowane z myślą o „najlepszych z najlepszych”.

– Sprzęgła Sachs pozwalają najszybszym samochodom wyścigowym DTM na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,6 sekundy. Z tą potwierdzoną jakością i osiągami rozpoczynamy zmianę polityki marketingowej marki Sachs. – komentuje Ben Smart, kierownik ds. globalnego marketingu.

Od 1923 roku sprzęgła Sachs są synonimem najwyższej jakości, trwałości i niezawodności oraz zdumiewających sukcesów na torach wyścigowych na całym świecie. W latach trzydziestych XX wieku, montowano je w legendarnych „Srebrnych Strzałach” Mercedesa, a dziś znajdują się na wyposażeniu bolidów Formuły 1, a także pojazdach startujących w wyścigach długodystansowych, torowych oraz rajdowych mistrzostwach świata.

Doświadczenia wyniesione ze startów w zróżnicowanych dyscyplinach sportów motorowych wykorzystywane są w produkcji części stosowanych na drogach. Dzięki temu sprzęgła Sachs cieszą się dłuższą żywotnością i większą odpornością na przegrzanie.

Ruszanie pod górę, niekończące się korki czy ostre zakręty – z takimi wyzwaniami sprzęgła samochodów osobowych muszą się mierzyć każdego dnia. Sprzęgła Sachs, które można zamówić w ZF Aftermarket w formie odrębnych komponentów lub kompletnych zestawów ułatwiających montaż, gwarantują znakomitą charakterystykę jazdy.

Zestawy sprzęgłowe Sachs zawierają sprężynę talerzową, tarczę sprzęgła i łożysko oporowe, a także specjalny smar zapewniający łatwą i bezpieczną aplikację podczas montażu. Poza zestawem z dwumasowym kołem zamachowym i dociskiem XTend z automatycznym mechanizmem kompensacji zużycia, dostępne są też inne warianty, takie jak zestaw z centralnym wysprzęglikiem.

– Nasza kampania marketingowa bazuje przede wszystkim na faktach. Łączy też wspaniałą tradycję inżynierską i reputację marki Sachs z jej nowoczesnym i innowacyjnym charakterem. – wyjaśnia Ben Smart. – Z technologii układów przeniesienia napędu i zawieszenia, dzięki marce Sachs, mogą korzystać wszyscy. Nie tylko elitarne grono uczestników sportów motorowych, ale też zwykli kierowcy. W kolejnych miesiącach będziemy prezentować kolejne produkty Sachs i prezentować ich spektakularne wyniki w różnych dyscyplinach motorsportu. – dodaje.

Nowa kampania Sachs, łącząca dynamiczne reklamy i filmy w kampanii marketingu internetowego. Jest skierowana do dystrybutorów części i warsztatów. Podkreśla, że od ponad stu lat marka Sachs oferuje klientom wyjątkowe wartości, takie jak jakość, innowacyjność, siła i niezawodność, a także rozwój prac inżynieryjnych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.sachsprovenperformance.pl

Artykuł sponsorowany ZF

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!