Wydarzenie roku włoskiego Automotive. Master-Sport Automobiltechnik sponsorem wydarzenia.

25 października 2017, 23:04

Firma Master-Sport Automobiltechnik (MS) GmbH wraz z organizatorem PARST, ma zaszczyt zaprosić na 13. edycję niepowtarzalnego wydarzenia dla włoskiej branży automotive.

Po raz kolejny świat dystrybucji części zamiennych spotka się podczas corocznej konferencji organizowanej przez PARTS. Tegoroczne spotkanie obejmować będzie tematykę networking oraz profesjonalnego podejścia do zmian trendów w przemyśle produkcji części zamiennych w ujęciu globalnym. Tym razem miejscem spotkania będzie Sorrento nieopodal Neapolu w południowych Włoszech. Miejsce, to stanowić będzie imponującą scenerię wydarzeń, gwarantując uczestnikom wyjątkową możliwość zdobycia nowych kontaktów i rozwoju biznesu.

Dlatego wato już teraz zaplanować ekskluzywne spotkanie z przedstawicielami Master-Sport Automobiltechnik (MS) GmbH podczas kongresu. Firma MS stworzy lepsze warunki do rozwoju biznesu, dzięki poprawie logistyki i dostępności. Planowane jest otwarcie oddziału z magazynem logistycznym we Włoszech. Ten zapewni klientom hurtowym szybki dostęp do klasycznych oraz innowacyjnych i opatentowanych przez MS produktów, o które właśnie poszerza się oferta firmy. W szczególności:

  • akumulatorów LFP
  • amortyzatorów BIMETALLIC
  • filtrów oleju NeoMAG
  • filtrów kabinowych STOP-MICROBE ANTYALERGEN TECHOLOGY
  • zawieszenia PREMIUM

Wydarzenie to będzie okazją, aby podziękować naszym partnerom za entuzjastyczne przyjęcie szerokiej oferty akumulatorów (Ca-Ca) oraz urządzeń serii ICS Technologi na rynku włoskim.

Dodatkową zachętą będzie szeroki wachlarz ekspertów. Sprawdź już dziś, kto będzie mówcą kolejnej edycji.

Czekamy na Ciebie na Wydarzeniu Roku włoskiego rynku automotive!

www.master-sport.de

Artykuł sponsorowany Master-Sport Automobiltechnik

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kamokowiec, 26 października 2017, 19:56 4 0

Czytam , pacze i oczom nie wierzę . News dnia

Odpowiedz

Taki, 21 listopada 2017, 22:51 0 0

Można poprosić o jakiś link , który zawiera szczegóły tego podniosłego wydarzenia? Pytam dlatego, ze zamieszczone zdjęcie jest z kongresu z 2015 roku, zorganizowanego przez firmę TecAlliance , czyli dostawcę TecDoca.

Odpowiedz