Kajetan Kajetanowicz zaprasza fanów na stoisko Delphi Product & Service Solutions podczas XVI edycji targów Inter Cars

, 15 września 2017, 13:29

Kajetan Kajetanowicz, Dwukrotny Rajdowy Mistrz Europy spotka się ze swoimi fanami na stoisku Delphi Product & Service Solutions w trakcie XVI edycji targów Inter Cars w dniach 23-24 września 2017r.

Stoisko firmy Delphi Product & Service Solutions w trakcie XVI edycji targów Inter Cars będzie pełne atrakcji dla odwiedzających. Przede wszystkim Kajetan Kajetanowicz, Dwukrotny Rajdowy Mistrz Europy (2015, 2016) oraz czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski (2010-2013) spotka się z fanami na stoisku Delphi w specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie rajdowej z Fordem Fiestą R5. Kajetan Kajetanowicz będzie dostępny na stoisku Delphi w sobotę od godziny 13:00 do 15:00 oraz w niedzielę od godziny 11:00 do 13:00. W tym czasie znany sportowiec spotka się z fanami, podpisze plakaty, zapozuje do zdjęć oraz odpowie na pytania o tegoroczne Rajdowe Mistrzostwa Europy.

Dodatkowo, Jean-Francois Bouveyron – v-ce prezydent , DPSS EMEA, zaprasza do udziału w konkursie wymiany tarcz hamulcowych, dedykowanego zwłaszcza mechanikom.

Jeśli uważasz, ze wiesz jak prawidłowo wymienić tarcze hamulcowe, odwiedź nasze stoisko i pokaż wszystkim swoje umiejętności – mówi Bouveyron.

Co godzinę osoby, które przeprowadzą wymianę tarcz hamulcowych poprawnie i w najszybszym czasie otrzymają czujnik do pomiaru bicia tarcz hamulcowych. Jeśli nie wiesz w jaki sposób przeprowadzić wymianę, możesz wziąć udział w quizie Delphi i również odebrać atrakcyjną nagrodę.

Na stoisku, Delphi zaprezentuje ofertę wysokiej jakości nowych produktów, zaprojektowanych według wymagań OE, które są idealnie dopasowane, zapewniają długą żywotność i wyjątkową wydajność. Uczestnicy targów będą mogli zobaczyć części z szerokiej oferty Delphi, w tym elementy układu kierowniczego i zawieszenia, układu hamulcowego, klimatyzacji czy zarządzania silnikiem. Dostępny będzie również ekspozytor z trzema opcjami wyboru wtryskiwaczy Diesla – nowych, regenerowanych, czy naprawianych. Ponad to, Delphi zaprezentuje technologie OE: system rozpoznawania gestów oraz Radar SRR, nagrodzone w tym miesiącu mianem Produktu Roku przez czasopismo AutoEXPERT.

Na koniec, chcielibyśmy przypomnieć wszystkim klientom i fanom marki o utworzeniu na Facebooku fanpage Delphi Auto Parts w polskiej wersji językowej. – mówi  Jean-Francois Bouveyron. To niesamowita możliwość ekspozycji i komunikacji o marce Delphi, jak i zarówno szerokiej ofercie produktów i usług firmy skierowanej bezpośrednio do polskich klientów. Wszystkie bieżące wiadomości publikujemy na nowym fanpage, w związku z czym zachęcam do śledzenia @DelphiAutoPartsPL na Facebooku.

 

Zapowiedź Kajetana Kajetanowicza:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!